Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Már azt akarom...

Mit tegyek? Már azt akarom vége legyen..

Figyelt kérdés
Szóval. 7-8 hete volt, hogy haveromék rávegyenek a füvezésre. Csak részletekre emlékszek, nagyon féltem.. aztán rá 1 hétre csúnyán berugtam, penteken. Azota erzem ezt az erzest. ( Nem erzem a vilagot valosagosnak, furak a testreszeim, stb..) 7 hete már érzem.. mikor mulik el? Vagy miez egyaltalan? Mar jobb, es szerintem csak bekepzelem, de nemtudom.. segitsetek!
2022. júl. 17. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nezz utana a sleroris multiplex betegseg kezelesi lehetosegeinek. Tonkrementek az agysejtjeid es a szinapszisok kozte. Hosszu lesz a felepules. Ne igyal, ne drogozz tobbet.
2022. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nincsen sleroris nemtudommid. Derealizációd/deperszinalizaciód van. Ez nem egy "komoly" betegség, mármint olyan értelemben, hogy nem lesz semmi komoly bajod, nem fogsz megbolondulni, viszont iszonyatosan ijesztő és furcsa érzés. Egyedül úgy lehet segíteni rajta ha elmész pszichológushoz, illetve tudom hogy rohadt nehéz, de próbáld figyelmen kívül hagyni és nem felni tőle.
2022. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!