Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon gáz a barátommal szemben?

Nagyon gáz a barátommal szemben?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Sajnos kényszerbetegséggel küzdök kislány korom óta. Nagyon sokféle formában elő szokott jönni, van mikor csak kényszergondolat zavarja csak meg a mindennapjaimat, van mikor csak a kényszercselekedetek és van, hogy együtt jelentkezik a kettő. Szerencsére nem folyamatos, időnként erős stressz hatására kijön és néhány hét után élhetem a normális életem.

Most éppen az hozta elő, hogy olyan munkám van ahol sok körülöttem a férfi és sajnos időnként be is próbálkoznak én meg görcsösen próbálok figyelni arra, hogy semmi butaságot ne csináljak mert szeretem a barátom akivel fél éve együtt vagyunk.

Sajnos most olyan kényszerrel küzdök, hogy azt érzékelem mintha pl a boltban vagy bárhol ahol tartózkodom az utamba kerülő férfihoz próbálok közeledni ( pl, hogy megérintem vagy bármi ehhez hasonló) és nem tudom eldönteni, hogy az tényleg megtörtént-e vagy csak képzet volt. Ilyenkor az az első, hogy utána ránézek az illetőre, ha nincs semmi fura reakciója akkor nagy eséllyel nem történt meg.

Tegnap a strandon a jegypénztárban állt egy nagyjából velem egy korú fiú aki egész helyes volt. Mikor elmentem mellette a bejáratnál ott is jött egy furcsa gondolat ami miatt utólag hátra néztem. Aztán elkezdtem azon gondolkodni, hogy mi van, ha azt hiszi helyesnek tartom és flörtörni akarok vele azért néztem hátra. És jött bennem egy olyan érzés, hogy nem is baj, ha azt hiszi mert annyira helyes, olyan flörtölhetnékem lett. De közben meg próbáltam elhessegetni a gondolatot mert csak azért mert helyesnek tartok valakit nem szoktam utána fordulni ez viszont nem tudom mi volt. Napok óta nem láttam a barátom mert őt nem tudtuk vinni nyaralni, lehet a hiánya is kiváltja, nem tudom. De olyan rosszul érzem magam emiatt. El kéne mondanom neki? Vagy tartsam meg magamnak ezt és legyek elővigyázatos később?

Köszönöm a segítséget előre is!


2022. júl. 21. 10:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem csináltam amúgy semmit azon kívül, hogy házra néztem. Mentem tovább a strand felé
2022. júl. 21. 10:50
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ennyire unatkozol? Szomorú.

Nem történt semmi. Így nincs mit elmondanod.

Mégis mit akarnál mondani a párodnak? Nem jöttél velünk nyaralni ezért megbámultam egy helyes pasit akivel flörtölni támadt kedvem de végül nem tettem. Ne legyél röhejes. Ha az a cél, hogy a párod otthagyjon akkor mesélj neki sok ilyen gyagyás történetet. Hamar meg fogja unni és keres egy normális lányt helyetted.

2022. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!