Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szóciális fóbiát,extrém...

Szóciális fóbiát,extrém szorongást ki hogy bírta ki kezeltetni,kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Nagyon durván szorongó típus vagyok,sok gyógyszert kipróbáltam már gyakorlatilag egy se vált be igazán..már komolyan nem tudom mit tegyek 37 éves vagyok 15-20 éve szenvedek ezzel már nem bírom tovább.Ez végett gyakorlailag nem vagyok öneltartó,boltok,vásárlás,tankolás stb nagyon nagyon döcögősen vagy nem is mennek,más oldja meg helyettem...sokszor eszembejut hogy könnyebb lenne ha...de nem akarom!Kérlek titeket ha valaki hasonlóan kilátástalan helyzetben volt és valamilyen gyógyszer vagy valami más segített neki kijutni ebből kérem írja le ide.Köszönöm.

2022. júl. 22. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichoterápia nem segít?
2022. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt még nem próbáltam,de már keresgettem de egynlőre eredménytelenül.Bács-kiskun megyében van ilyenre lehetőség?
2022. júl. 22. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol van, akár online. Mindenképp érdemes lenne keresned egy szakembert.
2022. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az vált be, hogy senki se csinálja meg helyettem ezeket. Amit lehet amúgy azt online rendelek.


Pszichológus segíthet amúgy, csak az sok pénzbe kerül.

2022. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Erről majd mindenképpen beszélek a pszichiáteremmel.Köszönöm hogy írtál.
2022. júl. 22. 15:37
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es.köszönöm hogy írtál.Ebben teljesen igazad van,voltak jobb epizódjaim akkor ment is ideig óráig a dolog,de mikor jött egy kellemetlen helyzet pl egy rossz beszélgetés mikor valamit nem tudok vagy rosszul tudok és ki nevetnek akkor én ezt sajnos világvégének veszem fel(egyszerűen nem megy másképp) és nagyon megcsappan az önbizalmam aztán elvesztem a fonalat és magamba roskadok,a kommunikáció számomra a legnehezebb az már nagyon rég nem megy,még bevásárlás stb az megyeget néha,de ha valakivel le kell állnom beszélgetni végem van..
2022. júl. 22. 15:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!