Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert erzem igy magam? Mit...

Miert erzem igy magam? Mit csinaljak hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy lany vagyok aki most megy gimibe es nem tudom mi bajom lehet. Májusban befekudtem pszichiatriara hogy kivizsgáljanak, de nem tudtak meg sok dolgot rolam, csak hogy depresszio tunetei megjelennek nalam. Öngyilkossagi gondolatok, es a depresszio tunetei, es szorongas, stressz miatt fekudtem be pszichiatriara. Egesz jol ereztem magam ott, nem volt rajtam felelosseg a suli, baratok, csalad.. stb miatt. Nem is stresszeltem semmin. Megvoltam. Viszont miutan kijottem, 2 het utan, nem lett jobb semmi.

Ugyan ugy erzem magam.

Most voltam tegnap es azelott Campus fesztivalon. A kedvenc zenekarjaim voltak ott, es nagyon elveztem az egeszet. Hazajottem 4-kor, es azota fekszek az agyamban, es csak haszontalannak ereztem magam es parszor elsirtam magam. Keptelen vagyok barmit csinalni.

Ezt csak egy peldanak felhoztam, hogy keptelen vagyok mar jol erezni magam, kiveve ha igy baratokkal lehetek es iszok esetleg, vagy csak logunk..

Barmikor barmi jo tortenik az eletemben, mar nem tudok ugy orulni. Nem boldogit fel mar sok dolog. Csomo mindenben a remenyemet elvesztettem es az erdeklodesi korom is csokkent. Az egy ami nagyon megmaradt, az a zene. Folyton zenet hallgatok.

Viszont mar nem erdekel a sport amit eddig csinaltam, nem erdekel sok ember. Ez olyan fel eve tart. Nehany dolog tobb eve. Es mar egy ideje az sem erdekel, hogy hogy nezek ki.

Nem tudom minek tudnam nevezni ezt az egeszet. Aki hasonloan erezte magat, az irja le, mert erdekel.



2022. júl. 24. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy vagy most, kérdező?


"Egesz jol ereztem magam ott, nem volt rajtam felelosseg a suli, baratok, csalad.. stb miatt. Nem is stresszeltem semmin. Megvoltam."

Talán segítene, ha végiggondolnád, hogy milyen stresszforrásokat, gondokat tudsz letenni, és letennéd őket.

2022. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!