Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nincs kedvem semmihez és...

Ha nincs kedvem semmihez és folyton fáradt vagyok, akkor depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

2022. júl. 24. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de ennyiből azért még nem biztos.
2022. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Vagy vérszegény. Csináltass labort, meg tölts ki egy Beck kérdőívet.
2022. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető.
2022. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Hosszabb ideje vagy munkanélküli? Kilátástalan helyzetbe kerültél, elakadtál valahol az életedben?


Hány éves vagy és milyen nemű?

2022. júl. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi különös oka. 39 éves vagyok, nő. Nyaranta szoktam ilyen pocsékul érezni magam, de ez a mostani lehangoltság a szokásosnál is jobban megvisel.
2022. júl. 25. 06:43
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én barátkoznék veled akár hosszabb távon is. Szintén nő vagyok, de 48 éves. Zavaró lenne, hogy 9 évvel idősebb vagyok? :)


Nekem is voltak mélypontjaim, illetve jelenleg is abban vagyok. A nyarat én sem szeretem, a hideg időt várom.


Privátban is írhatunk egymásnak, ha gondolod. Inkább barátnő hiányom van, mert "barátok"-kal már kicsit tele vagyok.


4-es válaszoló.

2022. júl. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Kiegészíteném az előző kommentemet: leginkább az nyugtalanít, hogy egyes változásokat bírok nehezebben követni.


A pasik egészen mások - nem nők, hogy kitartsanak jóban-rosszban, mindenáron. Idejétmúlt dolog lett a hűség, szinte nincsenek alapértékek.


De a többit inkább privátban! :)


4-es és 6-os válaszoló voltam.

2022. júl. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Több oka is lehet. Akár pajzsmirigy alulműködés például.De ez is csak egy lehetséges ok.
2022. júl. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
érdemes lenne egy teljeskörű kivizsgálás . Vér , cukor stb.
2022. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!