Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen kritériumokat kell...

Milyen kritériumokat kell figyelembe venni ahhoz, hogy egy normális pszichológust találjon az ember?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
elmész hozzá először, aztán megnézed milyen ember, szimpatikus-e, stb. Mennyire vagy vele egy hullámhosszon.
2010. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos előre nem nagyon tudsz szelektálni, hisz egy honlap túl sokat nem árul el. Első alkalommal/netán alkalmakkal tudod felmérni, hogy szimpatikus e neked az illető vagy sem. Ahogy vezeti a beszélgetést, milyen megállapításokat tesz, érezni fogod, hogy hasznosnak találod a terápiáját, vagy időpocsékolásnak.
2010. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sorba elmész mindegyikhez. Ez elsőnek egy tízes. Teszel fel neki kérdéseket az iskolai végzettségéről, szakmai ismereteiről. Felgyegyzed az eredményt, és mész a következőhöz. A legvégén, ha elfogytak a pszichiáterek, akkor kiértékeled őket. És visszamész a legszimpatikusabbhoz. Állami pszihiáterhez csak egyhez mehetsz, de az ingyen van, akihez tartozol.
2010. szept. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kedves előző, nem tűnt fel, hogy a kérdező pszichológust keres, nem pszichiátert?
2010. szept. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénenként változó, hogy kinek ki a tökéletes.


Én pl. voltam egynél akit vagy 50en ajánlottak,áradoztak róla. Már az elején sem volt szimpatikus, de gondoltam értelmes emberek vagyunk, kezeljük a helyzetet megfelelően.

Na ennek az lett a vége, hogy a harmadik alkalommal már nem csak bólogattam hanem én is elmondtam a véleményem, ami annyira különbözött az övétől, hogy a végén már majdnem összeverekedtünk úgy utáltuk egymást.


Aztán elmentem egy másikhoz aki sokak szerint furcsa és nem a legnépszerűbb. Na nekem ő volt a legmegfelelőbb.

Kár, hogy már nem fogad betegeket és más irányba ment el.


De mégis mi a bajod a pszichológusokkal?

Engem pl. sokáig zavart, hogy nem találtam olyat, akit nem tudok megfejteni. A többséget már az elején átláttam, holott nekem olyanra volt szükségem aki okosabb nálam és nem tudom dróton rángatni.


Sajnos ez csak úgy megy, ha elmész többhöz.

2010. szept. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!