Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Undorodok! Szerintetek normali...

Undorodok! Szerintetek normalis ez az ember?

Figyelt kérdés

van egy oldal: [link]

egyszer olvasgattam itt egy kerdest es valaki belinkelte ezt az oldalt..beleneztem..az elso oldal nem is volt durva(de nem voltam egyedul,meskepp biztos feltem volna)..kivancsiak is voltunk aztan lattam hogy ez a honlap tele van halott meg ossze vissza roncsolt emberekkel! ez beteges!aztan elkezdtuk olvasni a kommenteket..volt egy aranyos lany akihez az volt irva hogy megeroszakoltak..erre irtak a szemet idegbetek emberek hogy en is szurnam stb..ez normalis?sztem nem!aki ilyen honlapot csinal az nem normalis..aki ezt elvezetbol neki..:(tegnap vacsinal eszembe jutottak ezek a kepek es ki kellett szaladjak hanyni..nagyon felkavart..reggel 5kor aludtam el mert ha lehunytam a szemem akkor lattam magamelott ezket az embereket..pedig en sok horrort nezek..de a tudat hogy ezek elo emberek..hihetetlen..csak engem kavar fel ennyire?:(


2011. júl. 11. 16:25
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
64%
Ha mindenki magára vállalná mindent és másokkal foglalkozna, akkor megérdemli. Hadd írjanak ilyen kommenteket, ha ezt akarják, ezért nem kell hányni.
2011. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megkövezni, de szerintem is undorito, hogy valaki arra használja a halottka képeit, hogy villoghasson velük a neten. Normális az ilyen?Belegondolt már, hogy mivan ha valaki rákattint véletlenül, és ott megláttja az egyik családtagját,barátját, vagy akár ismerősét?:SS szörnyü milyen emberek vannak :(...
2011. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
10%
Én ezt a honlapot szoktam olvasni és ez nem beteges mindenkinek más a tűrőképessége a boncmesterek is bírják a hullákat és amugy is ezek csak képek de pl én szeretem nézegetni a halál az a lélek megújulása nincs ezzel semmi baj csak az emberek rossznak fogják fel és félnek tőle.
2011. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
Ne nézd, ha nem tetszik. Sokan vannak, akiket egyáltalán nem ráz meg, akár még a saját hozzátartozójuk halála sem.
2011. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
37%
Lassan fel kéne fogni, hogy a halál természetes dolog.
2011. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
Szerintem is szörnyű. De vannak ilyen emberek, nem tudsz mit tenni ellenük, csak messziről kerüld el...
2011. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
82%

Nem értelek kérdező.Ha egy honlap nem tetszik,szerinted undorító vagy ijesztő stb. akkor miért nézegeted,miért olvasod el a kommenteket?Ha már az első oldaltól is féltél (volna egyedül),minek lapoztál tovább??Szerintem mindenkinek más a tűrőképessége,én is ismerem az említett oldalt,és én egyszerűen nem vagyok rá kíváncsi,se a tartalmára, se az ott kommentelők véleményére.Éppen ezért elkerülöm,ami elég egyszerű: nem nyitom meg soha.


21/L

2011. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:31

mingyart maskepp gondolkodnal ha ha valaki elokeszitene egy kamerat h most a te fejed vagjak le..es aztan majd mas ugyanitt nezne..jo volna?ahogy megalazo pozban beteges fantaziaju emberek elvezkednenek a kepeiden? EZ BETEG1 nem a turokepesseggel van a baj,hanem azzal,hogy valaki ezt elvezi es visszajarkal hogy kielegitse a beteges vagyait..husztustalan..az ilyen vegye tudomasul h beteg es kezeltsse magat..

en meg nem nezegetem ezt a honlapot..1xlattam es eleg volt..tudom mit tartalmaz..megrazott es kikeszultem tole..felhaborito..

ez az ember belegondol abba hogyha tenyleg egy hozzatartozo viszontlatja ott a szerette kepet,az mit erez? megnyomorodik lelkileg..

minden esetre tobb egyutterzest vartam volna,mert akarmelyikonk lehetett volna ott egy kepen, es akarmelyikonk kepe ala irkalhatnanak idegbeteg emberek beteges kommenteket..

2011. júl. 11. 17:00
 9/60 A kérdező kommentje:
az az ember akit csodalattal vagy orommel tolt el egy ilyen latvagy,esetleg fel is izgul valaki,az mar orvosi eset..egy normalis embernek el kene borzadnia ilyen csonkitasok lattan,nem pedig ujra meg ujra visszaterni es nezegetni azokat a szerencsetleneket..beteg vilagban elunk!
2011. júl. 11. 17:02
 10/60 A kérdező kommentje:
16:58..a kivancsisag hajtott..eloszor csak neztem hogy ez igazi vagy csak valami hulyeseg..az uncsim(fiu)eloszor aztmondta hogy ez csak mu es nevetett..aztan ahogy gorgettem lefele az oldalt lattuk hogy ez igenis valodi..ilyet nem lehet hamisitani
2011. júl. 11. 17:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!