Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik első alkalommal...

Mi történik első alkalommal pszichiáternél?

Figyelt kérdés
Kaptam beutalót és holnap megyek.De fogalmam sincs hogy megy ez
2022. júl. 25. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
A szakrendelőben nem sokat vacakolnak, mi a baj, itt írd alá, felhőben a recept, x hét múlva menj vissza, viszlát.
2022. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kikérdez egy csomó mindent, aztán annak alapján mond valamit...
2022. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bemész, kedvesek, felvázolod a problémád, beszél vmit, kérdezgetnek még párat a tünetekkel kapcsolatban, felírja a gyógyszert, ha van kérdésed felteszed, válaszol rá, papírt aláírod, menj vissza majd kontrollra.
2022. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát jó is lett volna ha úgy lenne ahogy mondták előttem.Majdnem 2 hetet kórházban voltam mert beutalt
2022. aug. 5. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Az igen! És most jobban vagy legalább?
2022. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jobban igen.De csak a gyógyszerek miatt:( kaptam azokat is és szedni kell,bár segít eddig
2022. aug. 5. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Az már félsiker. Pszichoterápiát is fogsz kapni?
2022. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még erről nem tudok úgy kb semmit.de szerintem igen
2022. aug. 5. 21:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy mentem, hogy akkor is muszáj mennem, ha kórházba küld. Talán az orvos is gondolt rá. Mögöttem van egy támogató család, akikkel őszintén beszéltem a gondjaimról, tudják, hogy ha épp gyógyszer-beállítás van, akkor az mit okozhat. Talán ez is számított.
2022. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!