Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontint felirja nekem a...

Frontint felirja nekem a haziorvos, ha megkerem?

Figyelt kérdés
Nincs semmi papir arrol, hogy szuksegem lenne ra, de egyszer volt itthon, akkor szedtem es sokkal kevesebbet stresszeltem, sokkal konnyebben mentek a mindennapjaim. Ha megkerem felirja nekem vagy nem?
2022. aug. 6. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Írhat fel. A kérdés, h fog-e. A frontin nem játék, nem osztogatják csak úgy. Komoly indok kell.
2022. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Felírja
2022. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Attól is függ, hogy milyen kedvében találod. Lehet, hogy azt mondja, hogy ő ehhez nem adja a nevét vagy javasolja, hogy próbálkozz a pszichiátrián, hátha ott kapsz. Az is lehet, hogy egy szó nélkül teszi fel a receptet több hónapra a felhőbe.
2022. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
A gyógyszer tényleg nem játék. Ha jó orvos, akkor szakorvoshoz küld, hogy ő ítélje meg, az a megfelelő gyógyszer-e, vagy valami más jobb lenne.
2022. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Mivel a Frontinra igen könnyű rászokni, nem valószínű, hogy csak úgy felírja.

Érdemesebb lenne pszichiáterhez, mentálhigiénés szakemberhez fordulni, ha úgy érzed, a stressz ennyire befolyásolja a hétköznapi életed - ott esetleg tudnak neked olyan alternatívát ajánlani, ami nem/kevésbé okoz függőséget.

2022. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem felírta a háziorvos. Ismeretlen eredetű gyomorpanaszaim vannak/voltak már sok éve. Valószínűleg stresszes eredetű, voltam már sokféle kivizsgáláson ezügyben. Ebből kifolyólag írta fel a Frontint, mint szorongásoldó.

Ami tök jó, hogy felírta, csak rohadt mód rászoktam és folyamatosan emeltem magamnak az adagot, mert amit kiírt, már nem hozta a várt hatást. Természetesen a doki tudta nélkül, ügyes vagyok. Azóta is próbálok lejönni róla, most sikerült visszacsökkentenem egy tűrhető mennyiségre, de csak sokadik nekifutásra és nagyon óvatosan. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha nem muszáj, akkor inkább ne írass, nem jó, mikor függsz valamitől.

2022. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!