Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mégis hogyan kezdhetnék új...

Mégis hogyan kezdhetnék új életet és hogy szedhetném magam össze úgy hogy visszaestem ugyan abba a környezetbe ahol megbetegedtem?

Figyelt kérdés
Kevert szorongást és depressziót állapítottak meg nálam.Jártam kórházban,állítottak gyógyszereket stb.Amik amúgy eléggé elnyomnak,de őszintén már ez se érdekel.Nemrég jöttem ki a kórházból és teljesen új életmódot meg életet kellene kezdenem.de nem tudom hogy.Amíg bent voltam jobban voltam,amióta kikerültem minden rosszabb és kezdenek visszatérni az öngyilkossági gondolatok.Most nemrég egy apró dolog váltott ki belőlem akkora heves reakciót(sírást) hogy csak néztem hogy mi van.Tényleg nem tudom mit kezdhetnék magammal.Gyógyszert kell szednem amúgy(ja es lehet nem számít de 16 vagyok)
2022. aug. 6. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
66%
Szia. :) Nekem is hasonló problémám volt. Engem a sport mentett meg. A tudomány jelenlegi állása szerint három működő ellenszere van a depressziónak és a szorongásnak. A gyógyszer, a kognitív viselkedésterápia és a sport. Egy ideig jártam dokihoz, gyógyszert is kaptam, de nem volt olyan eredményes, mint a kiadós futás. Nem akarlak semmire sem rávenni, de lehet, nekem sokkal erősebb gyógyító hatása volt a rendszeres intenzív sportnak, mint a bogyóknak.
2022. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!