Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy járjak pszichológushoz...

Hogy járjak pszichológushoz ha az eddigi kettő borzalmas volt, semmit nem segített és eleve nagyon introvertált vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig kettő nőnél voltam, mind a kettő állami, az elsőn éreztem a női gyűlöletet, a másodiknak meg alig tudta nyitva tartani a szemét miközben én súlyos legbelső problémákról beszéltem neki, félve…

Férfihez nem akarok menni

Valószínűleg be kell majd feküdnöm kórházba, már előre felek hogy kiket kapok

Annyira ciki nekem bármiről beszélni, hogy rosszul vagyok közben, főleg ha ilyen nőket kapok.

Hogy merjek így menni?


2022. aug. 8. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező nálam is pont ugyanez a szituáció.

Én még reménykedem, hogy a többi jobb lesz.

Próbálj ki többet még és ha tényleg nem jó, akkor beszélsz sorstársakkal.

2022. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A sorstársak sajnos nem fognak segíteni ha szakemberek sem tudnak.

Bár nem tűntek annak

2022. aug. 8. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én is így jártam. Azóta kínlódom otthon magamban. :(
2022. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem akarsz férfihoz menni? Ha eddig a nők nem váltak be, akkor érdemes lenne kipróbálnod egy férfi orvos módszereit. Lehet, hogy meg fogsz lepődni, és neked pont arra van szükséged, hogy férfi perspektívából is rá mutasson valaki a gondjaidra. Ha az egészségemről lenne szó, én inkább kipróbálnék nemtől és mindentől függetlenül egy másik orvost, minthogy kórházba kelljen feküdnöm.
2022. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én kilróbáltam azt is. Nem jött be. :(
2022. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Probalkozz, ne engedd hogy ez demotivaljon. Sajnos te kifogtad, de nem rajtad mullott. Tb-ben vannak ilyenek, nekem mondjuk pont ott lett meg a megfelelo es egyaltalan nem sz*r le.
2022. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Magánban találtam jót, nyomott áron.
2022. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!