Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen képekkel az agyamba...

Ilyen képekkel az agyamba miket tehetek?

Figyelt kérdés

Gótikus képek jönnek fel emberekről

Kínzások

Meg fura szörnyek


Mit tehetek, hogy ne lássam ezeket?



2022. aug. 11. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mióta jönnek ezek a képek?
2022. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már 2 éve
2022. aug. 11. 11:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Húha, hány éves vagy, F N?
2022. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

20N vagyok.


Miért döbbenetes ez?

2022. aug. 11. 11:53
 5/12 anonim válasza:
félsz ezektől a képektől?
2022. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen.
2022. aug. 11. 23:00
 7/12 anonim válasza:
Szerintem kényszergondolataid vannak. Ez a szorongásnak az egyik fajtája. Mivel tudod, hogy ez nem megszokott...és felteszed a kérdést, ez azt jelenti, hogy mentálisan nincs semmi baj. Mindenképp beszélj egy Pszichiáterrel. Ha megteheted, akkor keress magán orvost. Stresszes lány vagy egyébként? Sok pszichologiai kérdést fellehetne tenni, de lehet privibe könnyebb lenne. Ha gondolod írj nyugodtan priviben.
2022. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7-es. Ellentmondásos, amit írsz. Egyik mondatodban az áll, hogy kényszergondolat lehet, a másikban az, hogy nincs mentális baj, aztán pszichiáterhez irányítod.


Nyilván van valami mentális baja. Nekem úgy volt halum, hogy magamtól rajöttem, hogy az volt.


Kényszergondolatnál gondolatok vannak, nem lát semmit másképp az ember.

2022. szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezek a képek a fejemben vannak, hallucinálni is szoktam, azokat térben látom. Íz, szaglás, látás hallucinációm vannak, meg ezek a képek.
2022. szept. 9. 12:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Értem. Szerintem menj el orvoshoz. Mi nem tudunk diagnosztizálni. Gyogyszert sem tudunk adni.
2022. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!