Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tanacsotok van ilyen...

Milyen tanacsotok van ilyen jellegű lelki sérülésre?

Figyelt kérdés

Eljutottam először oda az életemben, hogy legyen normális munkám, legyenek barátaim, hobbim és párom. Viszont a korábban ért lelki traumák miatt folyamatosan szabotálom a saját párkapcsolatom, melynek pedig az az eredménye, hogy folyamatosan attól rettegek, hogy mindent el fogok veszíteni. A munkahelyem, a lakásom és a hobbim finanszírozása is annak köszönhető, hogy a páromnál élek. Semmi másra nem tudok gondolni, csak hogy elhagy, vissza kell mennem az anyukámhoz, emiatt fel kéne adnom a hobbimat, a barátaim is elvesznének és az egész tervezett jövőm oda lenne. Nagyon szeretnék dolgozni magamon, de lassan bele őrülök a folyamatos félelembe és már a szerelmemet sem tudom élvezni és értékelni, mert csak az van bennem, hogy el fog hagyni.

Nem kívánok vissza menni orvoshoz, sajnos, amikor ezt ajánlják, akkor nem gondolnak bele, hogy nem mindenkinek megoldás az orvosi segítség.

Szeretnék én dolgozni magamon. Bármilyen jellegű tanácsot elfogadok.

Koszonom szépen. 24/n


2022. aug. 15. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem orvos, ha ez opció?
2022. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A pszichológus semmit sem ért, mrrt nem volt hajlandó figyelembe venni, hogy kértem, hogy foglalkozzunk a kényszerbetegségemmel, ugyanis ezek kényszeres gondolatok és ezen kívül több kategóriában is megtalalhato nálam a kényszerbetegség
2022. aug. 15. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Hát a lélekkel régebben az egyházak foglalkoztak, szóval megpróbálhatsz jobban elmélyedni a vallásodban és vallási közösségbe járni.
2022. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress más pszichoterapeutát
2022. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!