Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kitől kérjek segítséget,...

Kitől kérjek segítséget, milyen szakembertől?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy a vállalkozásomban eljutottam egy szintre, még azt mondom, az átlag felett élek kicsivel, mindennapos gondjaim nincsenek, tartalékaim fél évre vannak. Ez az állapot még most is fennáll. De valahogy meg vagyok fertőzve az állandó siker hajszolása betegséggel, rengeteg embert látok magam körül, akik őrült víziókkal rendelkeznek, baromi sikeresek, együttműködők másokkal, ami rám nem jellemző. Céljaim kisebbek vannak, vagy éppen nincsenek, nem látom, mitől tudom a jelen állapotomat fenntartani, vagy akár fejleszteni, inkább félelmek vannak bennem a jövőtől.


Szeretném ezt rendbe tenni, jól érezni magam a bőrömben és megtalálni, ki is vagyok én, miből tudok élni, mivel tudok hasznára lenni a társadalomnak? És persze végleg leszakadni az összehasonlítás csapdájáról, és értékelni magam.


ENnyi a vágyam, kitől tudnék segítséget kérni?


2022. aug. 15. 11:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Felmerült a coach igénybevétele , de ezt hol kezdjem? Van javaslatotok?
2022. aug. 15. 19:36
 12/12 anonim ***** válasza:
Az interneten. Szimpatikust kell keresni. És tartsd meg a szuverenitásodat, ne arról szóljon, hogy manipulál.
2022. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!