Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Akaratlanul ártani...

Segítség! Akaratlanul ártani akarok másoknak! (?)

Figyelt kérdés

Egyszer valahol olvastam, hogyha erősen összpontosítok az érintett személyre akkor elátkozom őt. Sokszor magyarázza be magamnak az agyam, hogy milyen rossz ember vagyok és hogy mennyit ártok másoknak stb., pedig tudom hogy nem igaz de akkor is valamiért elhiszem! Tegnap voltam mamámnál és herpeszes volt a szám, annyira erősen vívódtam magamban, hogy eszembe jutott hogy nem adjak neki puszit,mert elkaphatja de nem igazán érdekelt hogy ő is herpeszes lesz és adtam neki. Aztán szerencsére megnyugodtam, mert Anyum azt mondta hogy ami nekem van herpesz az már szerencsére nem fertőz. Aztán ma voltam futni és annyira vívódtam futás közben és láttam a futás közbeni eredményem (ami nem felelt meg nekem) ami szintén negatívan hatott rám. Ahogy hazaértem annyira elsötétült a fejem, hogy magamban elátkozhattam a saját anyám a fent említett alapján (de nem biztos mert lehet félbeszakítottam aahhh, nem emlékszek olyan jól mert a hülye agyam eltorzít minden olyat ami megvédene ettől a betegségtől). Kérlek mondjátok azt hogy semmi baja nincsen akit elátkozok. Pszichológust már kerestem, jövőhéten fogad. Szüleim nem tudnak hogy ilyen állapotban vagyok, nem merem nekik elmondani mert őrültnek fognak tekinteni és ezt nem szeretném.


16/F



2022. aug. 15. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem annyi a bajod, hogy már két hónapja tart a nyári szünet, és hülységeket kezdesz kombinálni.


Keress valami hasznos elfoglaltságot erre a két hétre.

2022. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te fejedben játszódik le, úgyhogy nem lesz baja anyukádnak. Jól teszed, hogy futsz, ezt folytasd! Ha nem mindig is olyan jó az eredményed! A pszichológust is jól teszed, gratulálok, hogy nem halogatod és hogy megteszed ezt magadért! Erre kevesen képesek, úgyhogy látszik, hogy milyen erős és érett vagy! Mély levegő, sétálj, fuss egyet megint! Hívd fel akár valami régi barátodat és csináljatok valamit kint együtt! Sör, frizbi, bringa, tópart.
2022. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 nagyon szépen köszönöm!(: Ment a zöld pacsi!
2022. aug. 15. 14:26
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
0%
A férfiak racionálisan gondolkodnak, kérdező. Az ilyen ezós maszlagokat hagyd meg a vidéki kislányoknak.
2022. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!