Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gondolkodtatok már azon, hogy...

Gondolkodtatok már azon, hogy véget vessetek az életeteknek a mentális betegségetek miatt? Milyen típusú betegségetek van? Hogy viselitek azt, hogy nem élhettek olyan életet, mint a legtöbb normális ember?

Figyelt kérdés
Én is sajnos a "nem normális" halmazba tartozom.:D

2022. aug. 16. 22:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Nem vagyunk akkor egyedül:D Milyen fajta betegségetek van? Privátba is megírhatjátok, ha inkább ott van kedvetek!:))
2022. aug. 17. 15:29
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Skizofrén vagyok, illetve nagyon erősen szorongok szinte a nap minden percében


Sokszor eszembe jut...

2022. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
24%

C-PtSD/border, bipol?, lehet csak unipoláris, szorongás. Régi pszichózisból visszamaradt kevés hanghallás.


A hanghallás nem okoz gondot. A többi igen. Az a baj, hogy ez sok együtt.

2022. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyira bedöglött az agyam, hogy le se tudom írni mit érzek..Most kaptam másik antipszichotikumot.. már régebben szedtem.. de ennyire rongyul már régen voltam.. Szerinted? Néha úgy vagyok vele,inkább helyeznének már végső nyugalomra.. De még küzdök, kínylódok.
2022. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Milyen antipszichót kaptál? Mennyit?
2022. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Napi szinten előfordul, hogy nem akarok élni. De meghalni még sosem akartam. (Generikus szorongás, ptsd, pánikbetegség, depressziót nem fogok írni mert nem hiszek benne. Inkább bánatnak nevezném mert nem ok nélküli).
2022. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 gabor49 ***** válasza:
en is gondolkodtam és gondolkodok rajta
2022. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Bipoláris vagyok és sokszor megfordul bennem az öngyilkosság,de nem merem megtenni pedig szenvedek sokat.
2022. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!