Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hódítanátok vissza egy...

Hogyan hódítanátok vissza egy olyan összetört nőt,aki nagyon önbizalom hiányos, és lelkileg is nagyon lent van?

Figyelt kérdés

Olyan választ nem kérek,hogy exet hagyd a fenébe stb. Nem ez a kérdés.


Hanem megbántottam és szünetet kért. Meg fog bocsájtani vagy nem nem tudom,ezért akarok én lépni,és nem tudom hogyan tegyem.



#ex #önbizalomhiány #vissza hódïtani
2022. aug. 17. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Vidd el pszichológushoz hogy az alap problémái megoldódjanak és utána....
2022. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Z003 ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy "összetört nő[] aki nagyon önbizalom hiányos, és lelkileg is nagyon lent van", éppen nem nyitott egy kapcsolatra, főleg azzal aki vélhetően részben felelős az állapotáért? Ha szünetet kért akkor szünetet kért, ha elkezdesz nyomulni az nem segít. Várjál amíg jobban lesz és akkor vagy ad neked egy esélyt vagy nem.
2022. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg?
2022. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... esetleg elsőként bocsánatot kérhetnél?

Bebizonyíthatnád, hogy nem vagy olyan rossz ember, illetve megváltoztál, így nem volna reménytelen ott folytatni, ahol félbehagytátok?

2022. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Megpróbálnám erősíteni az önbizalmát. Többször elmondanám, hogy szép, tökéletes, elhalmoznám bókokkal.


Nem tudom mióta vagytok együtt, illetve mennyire bántottad meg, azért az sem mindegy.

2022. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

@1 Ja én is adnám ha random az exem, akit kidobtam mert megbántott megjelenne nálam és elkezdene gyözködni hogy pszichológusra van szükségem és hogy Ő majd elvisz hozzá. AZért mert szarulérzem magam a szakítás miatt.


Meg amúgy is, hogy gondoltad hogy vigye el pszichológushoz? Mármit nem az apja vagy az annya és nyilvánvalóan nicsnene most beszélgetős viszonyban, jogilak nem kapcsolódnak. Akkor mi kényszerítse vagy hogy vitelezze ki ezt? Vagy párterápiára gondoltál, de akkor írd azt. Ez olyan mintha azt mondanád hogy úgy hóditsa vissza hogy elviszi pszichológushoz aki megmondja neki hogy: márpedig te szereted ezt az embert, csak nem bízol eléggé magadban.

2022. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd tiszteletbe a kérését. Az önbizalmat az növelheti, ha ilyen kérdésben is érvényesül az akarata.


Önbizalomhiányhoz épp az IS vezethet, ha vki akárhogy dönt, lépten nyomon ráerőltetik, hogy ne az legyen, amit ő szeretne. Ezzel el van nyomva, sőt azt élheti át, hogy ő rossz döntéshozó, vagy nem számít mi lenne neki a legjobb.

2022. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem sehogy és semmi értelme, mert ha még sikerülne is, akkor is mindig ez fog rólad eszébe jutni.
2022. aug. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
3-4 es, gondolom ugyan az vagy :). Hát ő hidd el, nem komoly, és nem nagy bántás volt, máshol ahol egymás szüleit szidják, ahhoz képest a mi kapcsolatunk hab a tortán. És persze beismertem a hibáimat és bocsánatot is kértem.
2022. aug. 19. 22:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, a 4. voltam, nem azonos a 3. válaszolóval.

És nem tartom szerencsésnek, hogy a Ti kapcsolatotokat másokéhoz hasonlítod, ha az eredmény a sérelmek elbagatellizálása.

Neki komoly sertés volt, ha ezért szünetet kért. Vagy csak ürügy kellett: a végeredmény szempontjából mindegy.


Amúgy ok.

2022. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!