Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért folytassam ha már semmi...

Miért folytassam ha már semmi nem érdekel?

Figyelt kérdés
De tényleg semmi, úgy érzem hogy én másr sosem leszek normális vagy boldog, sosem fog újra érdekelni bármi is, nem hiszem hogy van olyan dolog az életben amitől újra boldog lehetek, nem hiszem hogy bármi is kisegitene ebből, nem látom értelmét az életnek és annak hogy folytassam. Az sem érdekel hogy újra boldog legyek mert semmi nem érdekel. Jobban mondva semmi nem érdekel már igazán, mindenen hamar túlteszem magam, semmi nem számít, és semminek nincs értelme.
2022. aug. 18. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Egyetlen kérdésre válaszolj: kezelik a depressziódat? Sokan küzdenek ugyanazzal mint te.
2022. aug. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem
2022. aug. 18. 01:04
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Pedig kellene, ez egy kezelhető dolog, gyógyszer nélkül viszont iszonyatos állapot.
2022. aug. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Őszintén én is voltam már rohadtul mélyponton, és minden egyes nap bogve keltem mert tudtam hogy ugyanaz a szar fog újra és újra megismétlődik, de nem adtam fel, mert küzdöttem saját magamért és a boldogságomért, mai napig folyamatos küzdés, de vannak pillanatok amikért megéri. Ha nem is adsz esélyt a jónak, nem is fog változni semmi. És az, hogy sosem leszel boldog az hülyeség, igen azt érzed, azért mert beteg vagy és szarul vagy, de ez nem azt jelenti, hogy ez a valóság. Tessék elmenni egy pszichológushoz, pszichiáterhez komolyan venni az állapotodat és próbálj találni valamit amiért küzdesz. Ha más nem megy gondolj a kisgyerek énedre, és harcolj azért, hogy ő újra boldog lehessen. Nagyon nehéz, tudom, de erős vagy és sikerülni fog:) Kitartást!
2022. aug. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert sosem tudhatod, mit hoz a holnap. Hozhat akár valami iszonyatosan jót is, olyat, amit most el sem tudsz képzelni.
2022. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!