Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ?

Mit csináljak ?

Figyelt kérdés

8 hete hagytam abba az antidepit és nyugtatót, orvosi segítséggel.

Teljesen nyugodt és kiegyensúlyozott voltam.

Ma olyan szinte szorongva ébredtem, hogy öngyilkos gondolatok gyötörnek.

Már 2 szem frontint bevettem a mai nap folyamán…

1,5 évig szedem a bogyókat :(

Olyan jó volt 2 hónapig tisztának lenni.


2022. aug. 19. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Visszaestel. A kerdes hogy mennyire fenntarthato akkor a gyogyszer nelkuli elet ha jobb volt vele.
2022. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Marad a gyógyszer szerintem.

Csak jó érzés volt már nélküle…

2022. aug. 19. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:

A hangulatingadozás természetes, akár hónapokig is.

A gyógyszer alternatívája a helyes táplálkozás, idegrendszer támogató étrendkiegészítők, rendszeres mozgás, életcél.


Én 10 évig szedtem, többször próbáltam abbahagyni, de visszajöttek a tünetek így visszatértem a gyógyszerhez. Kb. 3-4 hete hagytam el újra, egyik napról a másikra, mert fájtak a térdeim és semmitől nem múlt el. Ez egy komoly motiváció volt hogy ne akarjak visszatérni.


Szedtem L-triptofánt vagy 2 hétig (azért hagytam abba, mert kiütésem lett, lehet túladagoltam, reggel este 1000-1000 mg-ot szedtem). Te is megpróbálhatod esetleg, de csak jó márkát érdemes venni (Swanson pl.).

2022. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még ami eszembe jutott, alábbi filmben mondták, hogy az SSRi elhagyás után közvetlenül, voltak akik öngyilkosok lettek, de a szedés alatt is. Tehát erre tudatosan figyelni kell, hogy a gyógyszer az oka.

Letters from generation RX

2022. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!