Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiségzavarból...

Borderline személyiségzavarból van esély a felépülésre?

Figyelt kérdés

Gyermekem (nagykorú már)súlyos beteg.Borderline személyiségzavart állapítottak meg nála. (Tudom ez nem betegség,de a család annak éli meg.)Többször akart már öngyilkos lenni,súlyos alkoholista.Kezelésére pszichológust nem találok,mert nem értenek hozzá,senki nem vállalja.Azt mondják ilyen betegeket intézményben kell kezelni.Írtam több pszichoterápiás állami intézménynek,akik azért nem akarják fogadni,mert alkoholista és először abból gyógyuljon ki.Az alkoholt meg pont a személyiségzavara miatt fogyasztja,mert állandóan depressziós és ürességérzése van,nincsenek motivációi,gyengének érzi magát.Nem tudom mitévő legyek.Év eleje óta durvult el a helyzet,addig nem tunt fel,hogy baj lenne.Aztán hetek alatt jöttek elő a problémák,de egyre durvabbak.

(Trollok kíméljenek,nem kérek olyan "okoskodó"hozzászólásokat,hogy a családi nevelés,meg biztos én vagyok az oka.)



2022. aug. 22. 13:48
1 2 3
 21/22 hosszúhajú ***** válasza:
30 éve bordi vagyok, össze sem lehet hasonlítani a tizenéves énem a mostanival. nem gyógyítható de főleg a korral enyhül nagyon sokat.
2022. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nekem korral fokozódnak a tünetek.
2022. szept. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!