Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha borderline személyiségzavar...

Ha borderline személyiségzavarom (volt?) és depressziós lettem, ha elmúlik a depresszió, visszatér a borderline?

Figyelt kérdés
Már nem is az vagyok aki voltam. Nem érdekel hogyha megmarad a borderline, csak kapjam vissza azt aki voltam.

2022. aug. 20. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem szorongasos zavarom van, teljesen kulon valasztom a szem. zavaromat az elobbitol.
2022. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
A borderline személyiség zavar egyik tünete a depresszió. Ha elmúlik a depressziód attól még megmaradhat a többi bpd-s tüneted, de lehet, hogy enyhül vele együtt a többi tünet is, vagy nem.
2022. aug. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni de egyszerre 5-6 mentális bajod is lehet

Nekem is van és már én sem tudom hogy melyik állapotom az igazi én

2022. aug. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Borderline nem múlik el depresszió alatt, így visszatérés sincs.


Az, ha van, élethosszig van. Depresszió mellett is. Depresszió múlhat el.

2022. aug. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nagy hülyeség.


Személyiségzavar. Értelmezd a szó kifejezését. Személyiség(zavar).


A személyiségünk a lényünk mentális - érzelmi részünk - és gondolataink - nézeteink elegyéből áll.


Ez sose szűnik meg. Az embernek mindig ugyanaz a személyisége lesz, aki volt, van, és talán lesz is.


Az emberek ritkán változnak. Legyen az bárki.

2022. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Ezt a velemenyt a laikus tapasztalatadbol huztad elo?



Kerdezo:

Lehet formalni a szemelyisgzavaron is, ez nem betegseg, hanem allapot, ami elojhet akar csak egy periodusra, van mellette egy normalis szemelyiseged, ami racsodalkozhat a zavaros viselmedesedre Csak nyilvan nehez ezt kezelni meg sok ev, attol fugg ki hol van a sulyossagi skalan.

A pszichologusom mondta ezeket.

2022. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!