Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kijönni a gödörbő...

Hogyan lehet kijönni a gödörből, ha nem vettek fel oda ami kb. az álom képzésem lett volna, amin keresztül elérhettem volna valamit? Azóta eléggé magam alatt vagyok és ez már kezd zavarni.

Figyelt kérdés

Közben keresek állást, ha már ez nem jött össze, de folyton arra gondolok hogy simán meglehetett volna mert minden követelményt teljesítettem csak néhány részlet volt kevésbé jó amit ki is használtak.


Azóta konkrétan se kikapcsolódni se ellazulni se semmit nem tudom csak ezen jár a fejem mennyire sz@r lehetek. Ez pedig nem nagyon tesz jót nekem úgy érzem.


Lehet megkellene találnom a lehetőséget, ahol azt csinálhatom amit szeretnék bár eddig kissé nehézkesen megy hiszen azt szerettem volna ami nem sikerült.


2022. aug. 24. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szeretnéd, akkor ne add fel rögtön, próbáld meg újra. Addig dolgozz, de közben tudsz fejlődni, javítani is, hogy legközelebb már biztosan sikerüljön.
2022. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most vagyunk rajta kiderüljön van-e értelme újra. Vagy pedig engem nem akarnak ott látni.

Ha van egy kis remény még tennék egy próbát. Addig meg ha kell elmennék akár a tescoba is.

2022. aug. 24. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Mottóm: “fake it till you make it”

Ne add fel!

2022. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyenvszak?

Jövőre meg lehet próbalni újra...

2022. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Privátban mesélek róla szívesen. :)
2022. aug. 24. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Nevtelenül mitől tartasz?

De felőlem priviben is megírhatod...

2022. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!