Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiáterem CBD olajat...

A pszichiáterem CBD olajat javasol a pszichés problémáim kezelésére, nagyon fontosnak tartaná, de ahhoz drága hogy csak úgy kipróbáljam. Nem tudom mennyi értelme lenne?

Figyelt kérdés
2022. aug. 24. 21:53
 1/5 A kérdező kommentje:
És mi van ha mérges lesz ha nem próbálom ki?
2022. aug. 24. 22:02
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt nem tudom mennyi értelme lenne, de egy pszichiáter nem javasol ilyet.
2022. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon barbár lehet.. egy csomó problémán ront.
2022. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esélytelen, hogy pont a CBD-t javasolta. Sok mindenre jó az tény, alvászavara szokták mondani leginkább, meg nyugtató és hangulat javító hatása van.


De gyógyszert kezelést szoktak javasolni leginkább enyhítésre. Az más, hogy olvastál róla és kiszeretnéd próbálni.


Én úgy tudom, hogy nyelv alá kell cseppenteni, és úgy lesz hatása. De, hogy ezt miért javasolná orvos, ha rendelkezésre áll több ezer gyógyszer. Nem értem.


Hány felé gyógyszert írt fel, és próbáltál már?


Mert akkor lehetséges, ha nincs más ötlete már, és mond valamit, amit az ára miatt úgyse fogsz kipróbálni.


De én úgy gondolom, hogy kisebb dózisbut érdemes lenne kipróbálnod, nekem is mondták már alvászavar miatt. Próbáld ki. Hajrá!

2022. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem oldja meg, elfedi rövid időre az erős szorongást. De nekem nem vált be több fajta, és már nem szedem mert annyira nem érte meg, mert úgy is szorongtam azért
2022. aug. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!