Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyen önbizalmam ha...

Hogyan legyen önbizalmam ha csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon csúnya arcom van, a testem se olyan amit mások vonzónak mondanának alacsony vagyok, kis mellekel, plasztikára egyenlőre nincs pénzem.

Nincs önbizalmam, félek, rosszul vagyok fizikailag ha emberek közé kell mennem, mert azt gondolom, hogy elítélnek, rosszat gondolnak stb. Nagyon szenvedek már ettől a kedvem se jó már soha se mert csak arra tudok gondolni, hogy soha nem leszek olyan ember amilyen lenni szeretnék.

De ettől függetlenül szeretnék normálisan élni nem félve menni emberek közé, hogy legyenek barátaim de nem tudom mit tegyek hogyan fogadjam el magam a hibáim ellenére? Lehetséges hogy a mai világban egy csúnya embernek legyen önbizalma?



2022. aug. 28. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi úgyis lesz akinek kellesz csak türelem Mind1 hogy nézel ki
2022. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
74%
Csak ne nézz tükörbe. Egy idő után elfelejted, hogy szerinted nem vagy csinos. Az önbizalomhiányod is megszűnik, ha elhiszed magadról, hogy nincsen veled semmi baj. Különben is, az emberek emlékezetében az egyén személyisége jobban megmarad, mint a külseje.
2022. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Ha csúnya vagy, akkor marad az önbizalom megszerzésének másik módja: a pénz. Ha gazdag vagy, lehetsz csúnya is, akkor sincs gond.
2022. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem szoktam azzal fárasztani nőket, mit tartok férfiként vonzónak, de talán számít: egy dolog, hogy mivel születték. De az biztos, hogy ha egy nő láthatóan ad magára, stílusosan felöltözik, és magát kihúzva végigmegy egy szobán, azt megnézem. A legtöbb nőben sokkal több van, mint amit elhisz magáról.


Arc: keresd meg a legjobb frizurád az fejformádhoz.

Alak: az alak csak annyit jelent, hogy milyen ruha lenne a megfelelő. Szerintem nincs igazán jó meg rossz alak.

Valaki kifejezetten ilyen stílustanácsadással foglalkozik.


És csináld ezt az egészet pusztán magadért.

2022. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
A legnagyobb probléma, hogy Te magad sem szereted, tudod elfogadni magad. Hidd el, nincs tökéletes ember, amint megtanuilod elfogadni magad, észlelhető lesz a változás amit mások által magaddal szemben tapasztalsz
2022. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2022. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legyen jo dumad

Legyen piackepes szakmad

Sportolj, szalkasits

2022. aug. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Teljesen mindegy, ha pl tökéletesen gyönyörű vagy de közben pedig pl. bunkó vagy meg beképzelt meg ilyenek... Engem sokat bántottak a külsőm miatt. Nekem sincs mellem/ fenekem, vékony és magas vagyok... Ki nem sz@rja le, nem fogok plasztikazni valamilyen idióták miatt akinek úgy vagyok csak jó... engem speciel sosem zavart ez de az igen fájt hogy megjegyzéseket tettek... Na meg a nagyon szép emberek is ha pl. jó a természetűk akkor sem mindig sikeresek a szerelemben/ barátságban...
2022. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!