Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baj van velem?

Mi baj van velem?

Figyelt kérdés
valami baj van a mentalis egeszsegemmel. olyan 15-16 eves koromban kezdtem ezt megtapasztalni magamon es mostmar kezdek felni, hogy valami problemam van. nem is tudom hogyan kezdjem el vagy magyarazzam el szoval csak beleugrok a kozepebe. tulsagosan megszallotja tudok lenni valaminek vagy valakinek. es ezt most ugy ertem, hogy a nap 24 orajaban ugyanazon a dolgok tud kattogni az agyam egyfolytaban. legyen az szemely targy vagy barmi mas. ugyanigy vagyok a negativ erzesekkel is. hetekig tudok szomoru lenni egy dolog miatt, amibe borzasztoan kepes vagyok beleragadni es nem engedem el konnyen. maskor mintha nem lennenek erzelmeim. nem erzek semmit. szeretnek izgalmat erezni ha elmegyunk kulfoldre kirandulni, de nem erzek. szeretnek boldog lenni, amikor a barataimmal talalkozom, de nem erzek. semmit. majd ismet jon egy erzelmes hullam, ami altalaban csak negativ erzesekkel van tele. azt is szeretnem, hogy az emberek figyelme csak ram szegezodjon es ezt sajnaltatassal probalom elerni. neha meg posztolok is gondolatokat, erzelmeket. utana letorolom mert kinosnak erzem. es utana vegig azon orlom magam, hogy jezusom most mit gondolhatnak rolam ah emberek. biztos azt hiszik hogy fura vagyok es hogy nem okes velem minden. es en magam se tudom miert csinalok ilyen dolgokat. mi tortenik velem?? kerlek ne legyetek bunkok, mert nagyon megvisel lelkileg.
2022. aug. 29. 10:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9-es, miért akarod a 10-esnek ennyire hevesen megmondani, hogyan éljen, mit csináljon? Nem ismered a körülményeit, semmit sem tudsz róla. Azt könnyű bedobni, hogy költözzön el, amikor kb. képtelenség a mostani helyzet miatt megszabadulni egy falun lévő háztól.
2022. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!