Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha sírok ?

Nicola73 kérdése:

Mit tegyek ha sírok ?

Figyelt kérdés
Van amikor rám tőr a sírás. Bipoláris deprsszióm van és szorongok. Sokszor a Biblia segít, de ma nagyon rossz. Nektek van ilyen betegségetek ? Vagy tudtok valami megoldást ?

2022. szept. 2. 09:40
 1/5 gyik123 ***** válasza:
44%

“Az étrend segíthet a bipoláris zavar egyes tüneteinek enyhítésében”

[link]


“Can Your Diet Affect Bipolar Disorder Symptoms?”

[link]

2022. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
75 éves édesapámmal élünk és mindig ugyanazokat esszük . Pörkölt, krumplis tészta, palacsinta
2022. szept. 2. 10:17
 3/5 gyik123 ***** válasza:
65%

Akkor ideje lenne változtatni. Én például teljesen mást eszem, mint a szüleim. A gluténos ételeket is teljesen kizártam, mert autoimmun betegséget indukált.


A változatos étrend fontos a tápanyagok miatt is, mivel ezek hiánya is okozhat depressziót.


[link]

2022. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Vannak barátaid, jársz társaságba? Vannak céljaid, van hobbid? Mozogsz eleget?
2022. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, rákerestem korábbi kérdéseidre, és úgy gondolom, hogy neked nagyon hiányoznak az életedből az egyéni célok és a társas kapcsolatok.

Mihez kezdjen egy középkorú férfi, aki az édesapjával él, és mélyen vallásos? Ez itt a fő kérdés.

Elsőre azt mondanám, regisztrálj egy (akár keresztény) társkeresőn, járj el valamilyen csoportos edzésre, csatlakozz egy kirándulócsoporthoz, végezz karitatív munkát. Menj emberek közé, találj célt az életednek.

2022. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!