Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet feldolgozni azt az...

Hogy lehet feldolgozni azt az űrt, amit a nárcisztikus anyámmal történő válás okozott?

Figyelt kérdés

Hála istennek, elköltöztem és nem kell tovább tűrnöm a dolgait. Élhetem végre az életem saját akaratom szerint. Viszont érzem, hogy most minden csendes körülöttem. Nincs az állandó veszekedés, gázlángozás, csenddel verés, frusztráció, bántás, magyarázás, lelki nyűg az egész matt (...) Nem mondom, hogy hiányzik. De kb mintha valami szerről jönnék le. Van egy üresség az életemnek ennek a szegmensében.

L


2022. szept. 11. 13:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg pszichológia könyvet olvastam, próbáltam megérteni a történteket és tulajdonképpen őt is. Eközben a munkába temetkeztem és orvostól orvosig jártam a stressztüneteimmel. Végül kiderült, hogy nincs fizikai bajom, csak a stressz volt "emészthetetlen". Idővel enyhülni kezdtek a tünetek és már a munkába se fojtottam bele magam. Nekem sokat segítettek a könyvek, különben bekattantam volna. Remélem, jól vagy.
2022. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!