Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha nincs több...

Mit tegyek, ha nincs több erőm talpra állni?

Figyelt kérdés

Lehet hülyeség, amit mondok, de én azt várom, hogy valaki állítson talpra. Rám néznek, azt mondják deoressziós vagyok, de segítséget nem nyújtanak.

Minden nehezemre esik, fáj a létezés is. Szorongok, hogyha tudom, hogy emberek közé kell menni. Mindenre olyan nehezen veszem rá magam.


2022. szept. 11. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Depresszióból csak te magad egyedül tudsz kikeveredni. Gyógyszeres támogatással vagy anélkül. Persze segít ha van pszichológiai támogatás de a nap végén csakis a te “elegem van ebből, nem fogom hagyni ennek a sz.arnak hogy tömkretegye az életem” mentalitás fog segíteni aminek mindenképpen belülről kell jönnie. Mint az eredet c. filmben, te magad kell elültesd a gondolatot.
2022. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!