Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez vajon borderline szindróma...

Ez vajon borderline szindróma lehet?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy szép, helyes nővel. Eddig három randink volt, az első kettő nagyon jó volt, tök jól elbeszélgettünk, nevettünk, a harmadikra viszont mintha egy másik személy jött volna el. Rideg, dühös jégkirálynő, minden mondatomba bekekötött, kioktatott. Tágra nyílt szemekkel néztem, hogy ez most mi? Utalt rá, hogy korábban járt pszichológushoz, de nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget. Így viszont nem tudom, kell vajon ez nekem.?

2022. szept. 17. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán megjatszotta magát elsőre. Most kell lelepni.
2022. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Psycho ***** válasza:
90%
Ennyiből nem diagnosztizálunk semmit. Viszont diagnózis nélkül is elég egyértelműnek tűnik, hogy a negyedik randira már nem kellene elmenned.
2022. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Valóban szükségtelen filóznod rajta, hogy mi az oka, de egy gonosz nőbe botlottál. Szállj ki, mert a pénzedből is kiforgat az ilyen, a végén megölöd magad, úgy kicsinál a hullámvasutazással!
2022. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz, akkor jól éreztem. Sztorizott, hogy korábbi palijai hogy hagyták el, pedig ő mennyit fektetett a dologba, aztán mégis. Nem is értettem, hogy egy ilyen csinos, jó fej nőt miért dobnak. Nos, így már világos. Jó hétvégét!
2022. szept. 18. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Így van, ennyiből nem diagnosztizálunk, egy pszichológusnak is vajmi kevés lenne ennyi infó, viszont az tény, hogy bármilyen zavara is van, vagy nincs, ilyenek elő fognak fordulni ezután is néha-néha. Ha ezt benyeled, hajrá, ha nem, akkor hátra arc, amíg nem "késő".
2022. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pár éve meló miatt rengeteg volt a stressz. Elmentem terapeutához, jó fej harmincas nő. Szóba került a párkapcsolati téma is. Rákérdeztem, hogy nárcisztikussal, borderrel lehet-e viszonylag normális kapcsolatot kialakítani? Elég nagy volt az önbizalmam, hogy én aztán bárkivel kijövök. A nő csak annyit mondott, hogy sehogy, felejtsem el, az első jelnél kalap-kabát.
2022. szept. 18. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!