Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jártatok már Budapesten 60 év...

Xxxcsillag kérdése:

Jártatok már Budapesten 60 év feletti magánpszichológusnál?Estleg férfinél? Milyen tapasztalatok volt?

Figyelt kérdés
Megköszönném, ha valaki olyan segítene aki már járt ennél az orvosnál és jó tapasztalata van

#idős pszichológus
2022. szept. 22. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

" ha valaki olyan segítene aki már járt ennél az orvosnál"


az konkrét.... kiderült, hogy ki az


vagy egy férfi magánpszichológus van budapesten? nem tudtam


egyébként akárkihez is mész, bizonyára jobb, mintha nem mennél

nemétől függetlenül


és bizonyára egyik sem varázsló, sem csodatevő, de melyik-hogy jobban-kevésbé segíthet valószínűleg, akármi is a bajod

2022. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"ennél az orvosnál"

A pszichológus nem orvos. Szerintem eleve érdemes lenne előbb tájékozódnod, mi is a pszichológus, mit várhatsz tőle, különben csalódás és pénzkidobás lesz a dologból.

Egy barátnőm szintén Budapesten keresett idős pszichológust, mert úgy érezte, csak idősebb embernek tudna megnyílni, talált is egy ötvenes évei végén járó nőt, de hatalmas csalódásban volt része, szinte menekült tőle, utána jó ideig nem is keresett más szakembert, szóval a kor nem minden, még ha valamiért fontos is neked. A jó szakember válhat egyre jobbá, ahogy tapasztaltabb lesz, akinek viszont nincs mit gyarapítania és fejlesztenie, az csak hanyatlik ebben a korban.

2022. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miután én 73 éves vagyok és egy másik világban nőttem fel és éltem.Igen, mert olyan gyorsan változott a világ, hogy mi idősek, de néha a fiatalok sem találják magukat benne.Huszon éve nők nehezen tudják megérteni gondjaimat a felnőtt 46 és 52 éves gyermekeimmel.Ezért kéne idősebb férfi.Miért férfi, mert ő jobban ért a fiuk dolgaihoz, hiszen ő is férfi.Igaz a pszichológus valóban nem orvos, de mégis mit írjak"tanácsadó" Sokan lenézik azt aki pszichológushoz jár, pedíg ma nagyon sok ember küzd:Depresszióval, pánik betegséggel, fóbiákkal, szorongással, kényszerbetegséggel, nem is hinnétek mennyien.
2022. szept. 23. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!