Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most jöttem ki egy hosszantart...

Most jöttem ki egy hosszantartó valóságvesztéses állapotból és most a valóság is idegennek tűnik. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Most nem tudom hogy folytassam az életet tovább, olyan mintha kómába lettem volna hosszú ideig és most olyan üresnek érzem magam, úgy érzem teljesen egyedül vagyok és nem tudom mihez kezdjek ebben a világban, s félek.

2022. szept. 24. 06:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Orvos mit mondott?
2022. szept. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Befejeztétek a kezelést? Vagy hogy érted, hogy kijöttél?

Vannak emberek körülötted? Akikkel kapcsolatot tudsz építeni?

2022. szept. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kaptam kezelést ez egy olyan dolog ami jön-megy kezelés nélkül. Annyit tudok hogy volt egy saját kis világom, nem úgy fogtam fel a dolgokat ahogy más emberek de boldog voltam a világomban, hallucinációim sosem voltak. Most már kijöttem belőle, vagyis sokkal élénkebb minden, jobban tudok koncentráni a történésekre. Az én világomban nem volt semminek értelme mert az volt bennem hogy úgyis meghalunk egyszer, és úgy tűnt hogy minden nappal csak a halál felé haladunk, de nem figyeltem arra ami közben történt az életemben, tudom ez nagyon nem normális állapot és orvoshoz kellett volna forduljak, de az én világomban az orvosok sem tudtak volna segíteni rajtam, és mindenki lenézett volna ha megtudják hogy olyan jellegű segítségre szorulok. Lényegében ez az egész olyan volt mint egy hosszú álom. Most meg inszomniás vagyok. Na mindegy. Nagyon fura volt az egész, mindent nagyon megfigyeltem és túlgondoltam, az érzéseket, pszichológiai kérdésekkel foglalkoztam fejben, és úgy éreztem én már mindent tudok, nincs olyasmi amin meglepődnék..
2022. szept. 24. 06:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tele lehetsz most érzésekkel. Van valaki,akinek tudsz ezekről beszélni?
2022. szept. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig sürgösen orvosi segítségre lenne szükséged, mert egészséges ember esetében ilyen nincs.
2022. szept. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nincs senki akivel beszélhetnék róla.

Lehet hogy orvosi segítségre lenne szükségem de még orvos sem értené hogy miről beszélek

2022. szept. 24. 17:43
 7/11 A kérdező kommentje:
ez egyre rosszabb és öngyilkosságra késztet
2022. szept. 24. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia, kicsit hasonló helyzetben vagyok, írj privát üzit!
2022. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már kezdek "visszarázódni" a valóságba, azt hiszem rendben leszek
2022. szept. 26. 21:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Segíthetek, ha gondoljátok, mert ez nem így megy sajnos. Meghallgatlak benneteket.
2022. szept. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!