Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is érzi magát rosszul...

Más is érzi magát rosszul plázákban vagy bevásárlás közben?

Figyelt kérdés
Ha boltba kell mennem, nagyon fura tüneteket tapasztalok: "furán" látás, mindig melegem van, kissé "bizonytalan" érzés, nagyon zavarnak a fények, az emberek is. Leginkább a sorban állás borzalmas. Mit tettetek ilyenkor?

2022. szept. 24. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
kezdődő pánikbetegség?
2022. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Nálam ez az alap szorongás, kb. hozza ezeket, még "jobbat" is.

De ha megszokom a helyet, akkor könnyebb.

Tuti nem pánikbetegség?

2022. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Én is ezt tapasztalom! De nemtudok mit tenni más nem megy el helyettem vásárolni...mivel nem szoktam sokmindent venni csak ami aznapra kell igy gyorsan végezni szoktam,kibirható igy!
2022. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%

Én is szorongtam utcán, plázákban. Szedtem gyógyszert, SSRI-t tíz évig, használt, de letettem. Helyette szedek étrendkiegészítőket és tapasztalatom szerint ezek is hatnak szorongás megelőzésre.


Ezeket szedem:

- D+K csepp

- omega 3 kapszula

- multivitamin kapszula, amiben vannak B vitaminok (Olimplab VitaMin Plus)

(ezt csak hétköznap szedem, ebéd után valamikor)

- vashiány megelőzésre heti 2-3x vas kapszula (ChelaFerr Biokomplex kelát formájú vas)

- reggel 250 vagy 500 mg C vitamin

2022. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tavaly télen valóban borzalmas pánikrohamokat éltem meg (mellkasi nyomás, izzadás, remegés, légszomj) de ezek hál’ Istennek elmúltak. Viszont a zárt terekben levő szorongás nem. Szóval lehet, hogy ezt a pánikbetegség hozta magával. De jó tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedül.
2022. szept. 24. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Sok esetben a monoton zaj ill. a sokfelől érkező fényinger váltja ki.
2022. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz, nagyon sokat tud segíteni benne, hogyan dolgozd fel, mit kezdj vele!
2022. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!