Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi a havi költségvetésetek...

Mennyi a havi költségvetésetek étkezésre? Miket fogyaszt az, akinek a költségminimum az elsődleges szempont a bevásárláskor?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyvonalúan költöttem a táplálékra, havi 200 ezer biztosan elment étkezésre. Most viszont anyagi problémáim akadtak egy ritka (nem egészségtelen életmóddal összefüggő) autoimmun betegség miatt, ideiglenesen munkaképtelen vagyok.


Vannak anyagi tartalékaim, de most úgy látom az étkezésen lehetne a leginkább spórolni. Milyen termékeket javasoltok?


2021. okt. 24. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Mégis miket vettél, hogy elszórtál havi több mint 200.000-et kajára? Havi 70-80.000 Ft-ból lazán ki lehet jönni.
2021. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Mi is havi 8oezret költünk kb.
2021. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
a nagyobb tételeket főleg a tengeri ételek jelentették, illetve azok az ételek, amiket otthon nem tudok elkészíteni (grúz, indiai, japán ételek) ezeket általában étteremben fogyasztottam.
2021. okt. 24. 21:18
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Heti 20 ezer, ha megkell szoritani a kiadasokat akkor 15... de az is elofordult hogy egyik heten 37 masikon 12 lett a vege ...saccra max 100 egy honapra.

De nem fogok hazudni orulnek ha tobb jutna ra.....

2021. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
200 ezer valószínűleg úgy jött ki, hogy félkész kajákat vettél, meg rendeltél étteremből. Ha ezeket mind elhagyod, és elkezdesz főzni rendesen, akkor már a felét megspóroltad a pénznek.
2021. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen így jött ki. na ez a kérdésem, hogy miket főzzek, milyen alapanyagokból
2021. okt. 24. 21:27
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy tudsz a legjobban spórolni, ha mindent saját magad készítesz el. Alapanyagokból próbálj mindig olcsóbbat venni, ami akciós illetve nézd az üzletek szórólapjait mert óriási különbség van a boltok között. Én is több helyre járok vásárolni, mi hol olcsóbb és ezzel napi több száz forintot lehet megtakarítani. 100000 nekem is elmegy simán ételre egy hónapban, pedig én főzök és általában a középkategóriás termékek közül választok, nem a legdrágábbakat veszem. Sajnos borzasztóan felmentek az élelmiszer árak és azt veszem észre, hogy napról napra emelkednek.
2021. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Attól is függ , hogy milyen ételeket szeretsz.
2021. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
tészta, rizs, hajdina, marha, sertés, gyümölcsök, zöldségek, tojás
2021. okt. 24. 21:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj fel bármelyik ebédszállító honlapjára (vagy akár többre is), és olvasd át a heti menüt. Ők ugye nem a legdrágább kajákat készitik, úgyhogy onnan nyugodtan meríthetsz ötleteket.
2021. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!