Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg a korán kelés miatt...

Tényleg a korán kelés miatt lehet jobb ?

Figyelt kérdés

Észre vettem ha valamiért korán kelek,5-6 körül,akkor aznap nem vagyok annyira durván szorongós.

Lehetséges vagy csak már én vagyok megzavarodva?



2022. szept. 25. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Persze, hogy lehetséges, én is így vagyok, bár ne lenne gondom az ágyba takarodással és elalvással, átalvással, sokkal jobb lenne, ha mindig korán tudnék kelni. Van ennek alapja is, jót tesz a reggeli hideg, kékebb fény, megsínyli az ember, ha sokáig nem jut belőle. Aki teheti, annak érdemes kora reggelente egy nagyot sétálni a szabadban, depresszió és szorongás ellen nagyon jó tud lenni. (Már ha az ember ki bírja pofozni magát a házból, de érdemes erőltetni.)
2022. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen,a házból kimenni is nehéz volt jó ideig,ma már megy.

Egyik nap 4kor keltem mert utaztunk,aznap jobban voltam sokkal.

Ma is 6kor keltem és jobb.

Köszi a tippeket.

Neked is szorongás, depresszió van ?

2022. szept. 25. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minimálisan tényleg jobb nekem is.
2022. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, megjött a 75-ös gyógyszerzombi (vagy egy kenyerét féltő pszichiáter?), most vacsi és szunyó, majd írok privátban, azt nem tudja a szegényke lepontozni :D
2022. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát azt nem...utálom ezt a lepontozgatást.

Néha olyan dolgokat lepontoznak hogy sírni tudnék ,a hülyeséget pedig pontozzák fel.

2022. szept. 26. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ma direkt felkeltem 2 órával hamarabb, (alapvetően nem kellene) de tényleg kicsit jobb.

Habár ezt régebben is tapasztaltam már, és ciklikusan segít, de egy idő után szüksége van a szervezetemnek a plussz órákra, így kezdődik minden előről.

2022. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!