Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha már minden erőmet felülmúlj...

Ha már minden erőmet felülmúlja ez az élethelyzet?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy megfulladok. Anyámék belekötnek minden mozdulatomba, minden gondolatomba, állandóan csak kritizálnak. Nyomás van a torkomban, ekkora mértékű zsarolást, fenyegetést már nem birok el. Már túllépték minden tűrési határomat. Ha felnyitnám a szám, egyből kidobnának házból. Sokáig tűrtem, befogtam a szám, évekig, de örökké még én sem birom. Vayg fogom magam és elmegyek önként, ez lesz. Nem fogják fel hogy nem lehet egy embernek a végtelenségig inni a vérét. Mindenki besokall végül.
2022. szept. 28. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi a kérdés?

Ha nagykorú vagy elköltözöl, ha 18 alatti kibírod, amíg nem tudod megtenni.

2022. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyű elköltözni. Mégis hová? Kihez? Nincs kérdés, de legalább ki írtam. Szégyellem is magam.. Már még Németbe is kimennék, de nem segít egy rokonom sem. Pedig nagyon sok rokonom van. De egy sem segíteni nem akar. Még a fejüket is el fordítsák, hogy ne kelljen köszönni sem.. Nincs több kérdésem nekem már.
2022. szept. 28. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
Oké.
2022. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha elmész dolgozni, utána 1-2 hónap múlva már albérletbe tudsz költözni. Vagy ha olyan helyre mész, ahol van munkásszálló, akkor egyből mehetsz, vagy ha van félretett pénzed, akkor is mehetsz egyből.
2022. szept. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetedet, nekem is szörnyű volt otthon lakni. Folyamatosan a szobámbá zárkóztam, hogy még csak találkozni se kelljen a családdal. Nekem volt lehetőségem költözni, de addig én se léptem meg amíg ki nem akart ideiglenesen tenni anyám. Nem tudok hasznos tanácsot adni, mert tudom, hogy ilyen környezetből kiszakadni baromi nehéz. Eleve az a rombolás amit benned véghezvittek a szüleid egy elég erős gátló erő, nem könnyű úgy dolgozni, hogy lelkileg rossz állapotban van az ember. Régen indultak fizetős tanfolyamok a munkaügyiben, én az elején onnan szereztem pénzt, de ma már szerintem nincs és igen csekély a pénz amit ott kapsz. De érdemes lenne amúgy minél kevesebb időt otthon töltened amíg nem tudsz elköltözni. Vállalhatnál diákmunkát, vagy mehetnél valami olyan munkára ahova a munkaügyi közvetít ki, mert akkor jobb bért kapsz és x ideig ki se rúghatnak. :D Aztán kezd el félretenni titokban az összes pénzed és ha itt az ideje akkor menekülj. Közben amúgy elkezdhetnél olvasgatni egy kis pszichológiát, hátha segít. Van például egy tök jó passzív védekezési mód, a szürke kő technika. Nem szólsz a bántalmazóhoz, és ha ő keres téged akkor csak rövid mondatokban válaszolsz. Nekem ez annó bevált. :D
2022. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen varosban lax?

Vannak bentlakasos munkak.

2022. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!