Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak én félek az öregedéstől?

Csak én félek az öregedéstől?

Figyelt kérdés
18 vagyok, nemsokára 19 és nagyon félek hogy ez az utolsó évem “fiatalként” és elvesztegettem a fiatal éveimet. Egyszerűen rettegek a 20-tól. Az ilyenek hogy jaj fiatal vagy még meg tini 2.0 nem nyugtatnak meg egyáltalán. Több napos depresszív epizódjaim vannak ettől.

2022. szept. 30. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem tunik normalisnak. Ha megteheted keress segitseget!

Ilyen foku retteges ennyi idosen... Most jon meg csak az igazi elet, te meg szorongsz. Ez nagyon nem jo igy.

2022. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kattoryory ***** válasza:
71%
Én is félek. 24 vagyok.
2022. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom figyelj, én 19 évesen még fixen nem éreztem ezt.

Most hogy közel a 25, már kezd kapuzárási pánikom lenni. :D de(!) még így is nyugtatom magam, hogy ez nagyon fiatal és túlzok. Majd 40 felett esetleg már lehet ilyenen gondolkozni, hogy kicsit sietni kell ezzel-azzal.

Gondolj bele, sokan 30 éves koruk után indítják be igazán a karrierjüket, akkor lesz családjuk, stb. az élet második fele ott kezdődik csak el.

2022. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Én is félek, még 1 hétig vagyok "huszonéves".

Minden ismerősöm riogat, hogy 30 felett sokkal rosszabbul működik a szervezet, és van, amit már bizony kezdek is tapasztalni.


Viszont Te vigyázz, hogy úgy élj majd huszonévesen, hogy küzdj a céljaidért és igyekezz boldog lenni, mert a legkönnyebb, és jó esetben legboldogabb időszak jön! A testnek meg 24 éves kor a csúcs.

2022. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg 27, majdnem 28 évesen még mindig kapunyitási pánikom van, mert félek dolgozni! De egyben kapuzárási is, mert én is félek az öregedéstől! Ki érti ezt? Létezik egyáltalán ilyen, hogy egyszerre a kettő?!
2022. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!