Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyton ingerült vagyok és...

Folyton ingerült vagyok és sírok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

26 éves nő vagyok, jelenleg azzal a problémávak küzdök, hogy amikor egyedül vagyok, szinte folyton szomorkodom, aggódom, vagy épp zokogok. A szeretteim társaságában leginkább türelmetlen, ingerlékeny, ideges vagyok. Mások tásaságában nem, mármint ismerősökkel, barátokkal, de akik igy nagyon közel állnak hozzám, akaratomob kívül idegesen válaszolok, nincs türelmem. Nem tudom mi lehet a konkrét ok, mert nincs egy vagy több konkrét dolog, amit meg tudnék nevezni, hogy zavar vagy bánt. Egyszerüen bemegyek a lakásba és sírok. Nagyon jó munkahelyem van, nem panaszkodom, most vettem idén egy lakást, felujítottam teljesen, mégis olyan egyedül érzem magam, üresnek érzem az életem. Ezeket az érzéseket már nem tudom kontrolálni sajnos, nagyon megnehezíti a mindennapjaimat is. A családom is aggódik, mert látják, hogy valami nem oké velem, azt hiszik történt valami, amit titkolok, de nem történt semmi olyan, amiről be tudnának.

A vőlegényemmel 1 éve szakítottam, utána jól voltam, nem voltam túlságosan magam alatt, fél éve úgy éreztem, hogy nyitott tudok lenni egy új kapcsolatra, azóta van új kapcsolatom is, igaz távkapcs, mert csak hétvégente találkozunk. Volt egy műtétem januarban, azután februarban költöztem. Lehet ez a sok változás viselt meg ennyire?

Addig is idegesebb típus voltam, de ezek az események után drasztikusan változott minden.

Kihez forduljak pszichológushoz, pszichiáterhez?

Elmúlik ez a folytonos nyugtalanság valaha? Egy rémálom minden nap szinte az életem. :(

Köszönöm.


ápr. 28. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
38%
en voltam szichologusnal szichiaternel, kezeltek/nek is de csak szichiater, beszelhetunk itt is ha akarsz privatban is ha akarsz egy parat ha van kerdesed. 27 vagyok, a nemem mindegy szerintem. gyerekkorom ota egyedul vagyok nem volt soha parkapcsolat/sex, egy csok volt de elhagytam ot hulye voltam, visszagondolva jottem ra mit vesztettem csak hat nehez hattal latni a szivarvanyt. Most meg hattal latom a jovomet es a jelent. Neha elgondolkodom mi az a jelen. Nem is letezik szerintem olyan, sokan csak egy intervallumot neveznek ami a multban tortent, de az nem a jelen. Mindegy.. a mult mar elmult :)
ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!