Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magammal beszélgetek?

Magammal beszélgetek?

Figyelt kérdés
0-24 kattogok valamin, legyen az bármi akár ismétlődő dolgok néha. Mint egy megszállott. Vagy olyan is, hogy beszélek a saját hangomon másnak, például egy rádióba, show műsorban, tömeg előtt akár (ezek mind fejben)., A fejemben szép tiszta a beszédem, sosem hadarok és bármit eltudok így "mondani" gátlások nélkül. Tudni illik a való életben enyhe beszédhibával küzdök gyerekkorom óta. A való életben sokszor nem tudom magam megértetni másokkal, részben a beszédhibám miatt, és a fejemben pedig amikor beszélgetek ugyanazzal a személlyel, akkor végtelen időm van, és gyönyörűen apránként kitudom fejezni magam, nyomatékosan. Talán csak önnyugtatás ez, vagy nem tudom. Skizofrénia lehet? Miért jár állandóan az agyam valami random rögeszmés dolgon akár? Igaz hogy elvileg ADHD-s vagyok, és az idegrendszerem nem képes lenyugodni, de nah.. akkor is creepnek gondolom ezt.

ápr. 28. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg OCD.
ápr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HunLo ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok.

Nekem a meditációhoz nyugalmat,pihenést illetve az alvás.


Esetleg hallgas zenét.Néz filmet.Nekem még ezek is segítenek ,de nem annyira mint a meditáció.


Az tudni kell rólam ,hogy nem mindig voltam én sem ilyen kattogós.

1-2éve tart ez nálam.

Én még a probléma megléte előtt is sokszor órákon át ültem és meditáltam éveken keresztűl rendszeresen.

Ez pedig azt eredményezte ,hogy akár mikor tudok meditálni párt percet.


Ajánlom a figyelmedbe a meditáció,könyv olvasást,film,zenéket(relaxációsat is!).

Számomra ez jelenti a megnyugvást remélem számodra is ezek valamelyike fogja :)

ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van mostanában. Depresszió lehet az egyik oka nálam, nem tudom hogy skizofrén, ADHD-s vagy egyéb problémával küszködnék. Az is megeshet hogy magány miatt is van ez nálam. Ezzek a tippjeim.
máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!