Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyolc hete szedem az antidepre...

Nyolc hete szedem az antidepresszánst ez normális?

Figyelt kérdés
Nyolc hete szedem a sertralin teva antidepresszáns és napi háromszor 0.25 frontint.Eddig voltak szív dobogásaim össze vissza,szédülés,látás zavar,kézremegés ,szorongás de pánik roham nem volt csak Ad szedése előtt .Most két napja naponta pánikrohamom is volt !!IEz normális??

2022. okt. 2. 05:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

Menj vissza ahhoz aki felírta és kérj másik gyógyszert. Kristálytiszta hogy a mellékhatások már az ártó mint használó tartományba vannak.

Lehetnek mellékhatások, főleg első hetekben de nem ilyen durvák.

2022. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kedden megyek a pszichiáterhez megbeszélem vele!Reggel bevettem az Ad és a frontint és már 8körül szorongtam folyamatosan
2022. okt. 2. 09:58
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Én Frontin nélkül szedtem SSRI-t. És a Frontin nekem nagyon nem vált be. Lehet anélkül kellene megpróbálnod.
2022. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A frontinnal mi volt a gondod?okozott valami tünetet?
2022. okt. 2. 13:58
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Rossz álmokat, és abnormális szexuális késztetést okozott.
2022. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Frontin okozhat pánikrohamot?
2022. okt. 2. 14:16
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Mint látod, durva hatásai is lehetnek, tehát benne van a pakliban. Nem szükséges az antidepi hatáskifejtéséhez Frontint szedni. Próbáld meg nélküle.
2022. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2022. okt. 2. 14:30
 9/16 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Én xanax nélkül nem birtam volna ki az elejét. Most már jobban vagyok, de még kell a xanax, mert még az elején vagyok. És ezt már 2x próbálom, mert 1 év után visszajött a szorongádom. De kb. 2 - 3 hónap mire teljesen beáll a gyógyszer.
2022. okt. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor ha beáll a gyógyszer a szívdobogás érzet ,szorongás és a szédülés is alább hagy ?Te mennyi xanaxot szedtél?lehet nekem kevés a napi 3x0,25 Frontin ?ezért nem tudok le nyugodni ?
2022. okt. 3. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!