Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokkal jobb lenne meghalni.Nem...

Sokkal jobb lenne meghalni.Nem tudom mit tehetnék szét mar a bűntudat félek a hizástol.Segitseg?

Figyelt kérdés

Túl ettem magam.Nem kicsit.Rengwteget zabaltam és nagyon félek hogy hízni fogok

Ez már nem az első volt

Szinte minden 2-3hetente meg történik ez és borzasztóan rosszul érzem magam utána már annyira,hogy legszívesebben inkább végeznék magammal csak ne lássam a tükörben hogy hogy nézek ki.

Kedden meg szép vékony volt a hasam de most óriási és félek hogy lerakodik zsirkent amit megettem.

Próbálom kerülni a falasrohamokat de egyszerűen el kap a farkasehseg és egesznap majdnem hogy csak eszek .

Szednek hashajtót vagy hanytatnam magam de attól félek többet artok mint használok.

Rendszeresen mozgok a napjaim többi részében és emiatt is van bűntudatom hogy ront az eredményeimen ha túl eszem magam..

Nincs senkim,nem bírom tovább.Konsorgom valaki segítsen.


2022. okt. 5. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

1. Menj pszichológushoz

2. Nem vagy kezdődő anorexiás? Hány kg a súlyod és milyen magas vagy?

3. Ne zabálj és nem lesz bűntudatod

4. Másnak sokkal nagyobb problémái vannak mint neked, ha ez feldob, nekem is ezerszer nagyobbak a gondjaim. Szerintem az emberek felének.

5. Unatkozol, azért eszel. Igyál több folyadékot és ha zabálhatnékod van, csinálj valamit amivel lekötöd az agyad. Hány éves vagy?

2022. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Egyél rendesen, akkor nem lesz falásrohamod
2022. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Keress fel pszichológust, az étkezési zavarok kezelhetőek!

Nyilván, ha tegnap szép vékony voltál, most sincs ez másképp, 1 nap alatt nem lehet meghízni. Valószínűleg túl keveset eszel, ha falási rohamaid vannak, egy normális kiegyensúlyozott étkezést kellene betartanod.

Hány éves vagy, magasságod, súlyod? Mit ettél most, hogy szoktál általában étkezni?

2022. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Neked súlyos testképzavarod van! Nem tudom, hány éves vagy hány cm és kg,de ha valóban túlsúlyos vagy, sem jó ez a hozzáállás, hogy végezni akarsz magaddal. Vannak néha olyan napok, amikor nem pont úgy jön össze a diéta, ahogy tervezi az ember, becsúszik egy kis édesség, de ha folytatod tovább a megszokott diétát másnap, akkor abszolút nem baj egy kis csalónap. A falásrohamok is lehetnek éppen azért, mert sokáig éhezteted magad, a koplalással nem fogsz hosszútávon semmit elérni, mert amint a szervezeted egy kis tápanyaghoz jut, azonnal elraktározza azt.

Mivel én is fogyóztam már, tudom, hogy nem könnyű, sokszor feladná az ember, és elég kemény lelki háttere van a dolognak, de semmiképp ne hánytasd magad, az nagyon káros!

Javasolnék egy pszichológust, mert valószínűleg testképzavarod van.

Kitartást, sikerülni fog! Ügyes vagy, és ne légy ilyen szigorú magaddal, néha lehet "csalni" :)

2022. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
157cm 50kg vagyok és 22 éves.
2022. okt. 5. 15:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nincs senkid? Hány éves vagy, kivel élsz? Háziorvosod azért csak van, aki haladéktalanul beutal a kórházi pszichiátriára!
2022. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

TEstképzavar, étkezési zavar, szorongás.


Sürgősen fordulsz szakemberhez, ahogy a többiek is írák.

2022. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Szia

Nagyon szépen kérlek keress fel egy szakembert, pszichológust. Súlyos zavar van a fejedben, amit kezelni kell. Annyi sok fiatal, főként lány utálja a saját testét, és ez nagyon szomorú. Kérlek vigyázz magadra, és kérj segítséget! Ne gyakorin, hanem egy szakembertől.

2022. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Akkor átlagos a súlyod. Magamból indulok ki, én 170 centi vagyok és 50 kg, ha teleeszem magam nekem is nagy lesz a hasam mert ugye alapból lapos. Ilyen a bélrendszer. Lehet nagyon gázosodsz, nem szokott hangosan korogni a hasad? Ha felpuffadsz, lehetsz rosszul zabálás után. Én nem is szoktam hirtelen sokat enni emiatt.
2022. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Hat te nagyon hulye vagy, ember. 😂
2022. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!