Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tartsam fel magam...

Hogyan tartsam fel magam lelkileg?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mindenki lenéz engem, de nem csak érzem, hanem igaz is. És észrevettem, hogy ez nekem nagyon fáj, nagyon elkeserít. Bizonyítanom kell, ahhoz hogy ember számba vegyenek? Tudom hogy nem kéne foglalkozni azzal, hogy ki mit gondol rólam. De sajnos nem tudok nem törődni ezzel. Teljesen meg vagyok keseredve. Sajnos nem csak beképzelem, mindenki totál hülyének néz. Attól félek, hogy kezdek beleőrülni ebbe az érzésbe. Kezdem elveszíteni az irányítást, az érzéseim felett, úgy érzem összeomlok.

2022. okt. 6. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Generalizált szorongás? Önbizalomhiány...

Fordulj pszichológushoz.

2022. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem mentális túlterheltség. Az elme semmi más ingert nem kap, a sok kritikán, meg a sok gyűlöleten kívül. Az agy 🧠 ezzel már nem tud mit kezdeni. Nem bírja már feldolgozni. Néha kéne valami kellemes inger is, vagy egyetlen nap, szorongások nélkül. Csak hogy megpihenjen. 😴
2022. okt. 6. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
A terapeutám mondta, hogy vizsgálták a depire hajlamosakat és arra is rájöttek, hogy a semleges arcokat sokkal többször értelmezik megvető arcnak, mint a nem depisek.
2022. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!