Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik az emberek többség...

Mi történik az emberek többségével?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben lassan diliházban kezdem érezni magam. Az emberek többsége egyre jobban irracionális, és logikátlan lett illetve lesz. Egyre több emberen veszem észre ezt. Logikátlanságokat mondanak, irracionális dolgokat, és tele vannak ellentmondással, ráadásul pszichésen erőszakosak, manipulatívak lettek. Mintha egy párhuzamos világ kezdene kiépülni. Ezt nem csak én vettem észre, hanem egyre több ismerősöm is ezeket tapasztalja. Mintha valamilyen tömegpszichózis vagy nem tudom mi lenne ez. Ti tapasztaltatok hasonlót a környezetetekben,ismerettségi körötökben?
2022. okt. 8. 15:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a 8-asnak van igaza. Kicsit legyetek lazábbak. A 3 betűs szín a vicc szerint a ződ lett volna a zöld helyett.
2022. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
11-es és ez a ződ ez vicces egy felnőtt embertől? 😯
2022. okt. 8. 19:35
 13/21 anonim ***** válasza:
19%
Igen az. Te milyen vicceket szoktál elereszteni? Ha karótnyelt vagy, akkor tényleg költözz tanyára stb.
2022. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ezt itt Gyakorin is lehet érezni. Szépen felvezettem egy választ, részletesen, hús-vér emberekről, létező dolgokról, más meg képzeletbeli baromságokról hadovál és még engem állít be hülyének. Én mondjuk sejtem miért viselkednek így az emberek....
2022. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
13-as neked egy felnőtt emberől vicces a ződ? S aki ezt gyerekesnek tartja, az költözzön tanyára? Ez azért kemény...
2022. okt. 8. 20:14
 16/21 A kérdező kommentje:
14-es, mire gondolsz, szerinted miért lettek ilyenek az emberek?
2022. okt. 8. 20:15
 17/21 anonim ***** válasza:

Ezt nem olyan könnyű így leírni, mert te is hülyének fogsz beállítani, ha csak úgy leírom. Ha érdekel, a 126-os választ olvasd el, abban kb összefoglaltam a lényeget.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1194..

2022. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Látom szépen összegyűlt itt egy komplett kis pszichiátriai osztály.. paranoid téveszmék ellen javasolnék egy terápiát az ittlevőknek.
2022. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
18-as, érved az nincs. Pont az ilyen emberekről írtam, mint te. Személyeskedés a max teljesítmény. Viszont ezt most amiatt köszönöm, hogy teljesen jól szemléltetted azt, amit a kérdésemben kiírtam. Köszönöm!
2022. okt. 9. 13:30
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Egy paranoiás mindenben igazolást talál a saját téveszméjére, úgyhogy annyira azért ne örülj...
2022. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!