Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik az emberek többség...

Mi történik az emberek többségével?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben lassan diliházban kezdem érezni magam. Az emberek többsége egyre jobban irracionális, és logikátlan lett illetve lesz. Egyre több emberen veszem észre ezt. Logikátlanságokat mondanak, irracionális dolgokat, és tele vannak ellentmondással, ráadásul pszichésen erőszakosak, manipulatívak lettek. Mintha egy párhuzamos világ kezdene kiépülni. Ezt nem csak én vettem észre, hanem egyre több ismerősöm is ezeket tapasztalja. Mintha valamilyen tömegpszichózis vagy nem tudom mi lenne ez. Ti tapasztaltatok hasonlót a környezetetekben,ismerettségi körötökben?
2022. okt. 8. 15:46
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
20-as, a paranoidokra ez nyilván igaz. Viszont itt egyedül te vagy a paranoid, mert paranoiásnak mondod azt is, aki nem az.
2022. okt. 9. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!