Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fog ez valaha változni?Elmúlt...

Fog ez valaha változni?Elmúlt már valakinek?

Figyelt kérdés

Emberek között nagyon sokszor szorongok és lassan azt veszem észzre, hogy már nincs is kedvem ez miatt a társaságokhoz.

Gyenge személyiségnek gondolom magamat és nem is tudok kiállni a saját véleményem mellett.

Elfog ez múlni valaha vagy már ilyen lesz az egész életem?Mi az ami igazán segít?A sport nekem nem segít!



2022. okt. 8. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én sem tudtam kiállni régen magamért, aztán lett egy olyan főnököm, aki mindenért engem állított be hibásnak, miközben nem is én voltam az. Na ott egyszercsak elszakadt a cérna nálam, de ehhez évek kellettek, és az, hogy ennyire alávaló legyen velem valaki. Hát azóta gyökeresen megváltoztam ezen a téren. Talán túlságosan is. Bármi apró igazságtalanság ér, kikelek magamból.
2022. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem segít ha elgondolkodok azon, hogy tök felesleges szorongani hiszen ők is csak emberek. Nem jobbak, nem rosszabbak. Lehet hogy az élet más terén ők is szoronganak. Mindenkinek megvan a saját véleménye mindenről. Ezért érdemes kitartani a sajátodnál nem számít ha bárki mást mond vagy gondol.
2022. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!