Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak,hogy jobb legyen?

Mit csináljak,hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Ma megint ràmtört a depresszió meg az az èrzès ,hogy senkinek nem vagyok fontos ha meghalnèk akkor sem hiányoznèk senkinek stb

Nagyon szomorú vagyok ès magányos,senki nem èr rá velem találkozni, hètvègèn is ritkán beszèlek bárkivel.

Sokat szoktam sírni főleg ha ezekre a dolgokra gondolok amiket leírtam. Járok pszichológushoz de nem èrzem,hogy segítene.

Szeretethiányom is van de azt nem tudom semmivel pótolni.A munkahelyen volt egy munkatársam akit megölelhettem de már nincs ott. Úgy èrzem sosem lesz jobb.


30/N


2022. okt. 9. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
Pasizz be.
2022. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11%
Mindig eltűnődöm az ilyen kérdéseken. Vannak emberek, akik azt hiszik, hogy ők fontosak bárkinek is ?? Én tudom magamról, hogy nem vagyok fontos, csak saját magamnak, ezért is igyekszem hasznos és magam számára is örömet jelentő tevékenységgel tölteni az életem.
2022. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!