Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám legyőzni a...

Hogyan tudnám legyőzni a pánikbetegséget?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Május óta pánikbeteg sajnos. Azóta korlátozott lett az életem, nem tudok boldog, életvidám lenni, sajnos nekem nem rohamokban jön, hanem 0-24-ben uralkodik rajtam. Nyáron 2x voltam kórházban, mert úgy éreztem szívinfarktusom van. Nyomott a mellkasom, mintha rajta állna valaki, szúrt a szívem, meg zsibbadt a bal karom. Akkor bent feküdtem 4 napig, kivizsgáltak teljesen, vérvétel, EKG, mellkas röntgen, kardiológián szívultrahang. Azt mondták, hogy semmi baja a szívemnek, teljesen egészséges, minden eredményem tökéletes. Azóta a mellkasi panaszaim elmúltak nagyrészt elmúltak, most már neurológiai tüneteim vannak. Egész nap szédülök, szorongok, szétmegy a fejem, látászavarom,hányingerem és ájulásérzésem van. Hogyan tudnék kijönni ebből a borzasztó állapotból? Egész nap szorongok, halálfélelemben élek fél éve lassan. Akadályozza a mindennapi életemet, iskolából is heteket hiányzok. Köszönöm a válaszokat!

2022. okt. 12. 15:23
 1/3 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Ha már ilyen régóta tart, keress fel.egy jó szakembert, az sem kizárt hogy csak a gyógyszer segít
2022. okt. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sikerült valamivel múlasztani a tüneteket?
2022. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
A pánikbetegség örök élet, nem fog megszűnni soha. A drogtól meg nem fog elmúlni.
2023. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!