Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok a gyermekemmel...

Nem akarok a gyermekemmel Baba-Mama klubba meg ilyen helyekre járni (egy éves múlt), mert úgy érzem, hogy elsősorban az anyjára van ebben a korban még szüksége. Szociális fóbiám van?

Figyelt kérdés
És neki ez miben jelenthet hátrányt? Kis faluban élünk.
2010. szept. 27. 15:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hetente 1 alkalom. Azért utálom főleg, mert a fiamnak jól bejáratott napirendje van; most ezért zavarjam meg a megszokott ritmusát?

Meg az óvoda tornatermében tartják, véleményem szerint az ovisokról a bacikat elég szépen össze lehet gyűjtögetni. Egy barátnőm kisfia 2x volt eddig összesen óvodában, a többi napokon beteg lett. Valóban szükség van erre? Egyébként meg végzettségileg gyp. vagyok, csak tudom, mire van szüksége a fiamnak, ezt tanultam 4 évig...

2010. szept. 30. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!