Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Forduljak szakemberhez a...

Forduljak szakemberhez a gyermekemmel?

Figyelt kérdés
16 éves lányom karján tűszúrások nyomait, illetve véraláfutásokat vettem észre. Később injekciós tűket és fecskendőket találtam a szobájában. Drog használatra gyanakodtam, de a drogteszt semmilyen kábítószer használatára utaló nyomot nem mutatott ki. Többször próbáltam megtudni tőle miért vannak sebek a karján, de soha nem adott rá választ. 2 éve nevelem én a lányomat, mert a 10 évvel ezelőtti válásom után a gyerekek az édesapjukkal maradtak. Lányomnak 13 éves korában romlott a tanulmányi teljesítménye, és az alapvető dolgokat többszöri kérés után sem volt hajlandó megcsinálni, emiatt megromlott a kapcsolata apjával és hozzám költözött. Jó anyagi körülmények között élünk, de nagyon kevés időm van a lányomra. Sajnos csak napi 2-3 órát tudok vele tölteni, a kapcsolatunk viszonylag jó, de az élettársamat nem akarja elfogadni.
2009. júl. 12. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Elképzelhető, hogy el kéne vinned szakemberhez, hátha vele jobban el tudna beszélgetni a dolgokról, ha ti továbbra sem juttok egyről a kettőre.

2009. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az apjával kellene először beszélni, hátha ő tud róla valamit. Lehet valamilyen betegsége is, ami miatt injekcióznia kell magát. Már ha biztos vagy benne, hogy nem drogozza magát.
2009. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
És ha nem bead magának valamit, hanem "vért vesz" magától? Most van az a Twilight-os film, nagyon menő a fiatalok körében, és úgy tudom, valami vámpíros, vérivós dologról szól... Csak egy ötlet...
2009. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem aki drogozik, és az anyja megkérdi, hogy kislányom, te drogozol? az nemis nagyon fogja aztmondani, hogy igen, anya, drogozom.és azis leget h amikor drogtesztre vitted, akkor épp nemvolt benne drog egy ideje, ezért nem mutatta ki a teszt,
2009. júl. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vagy nem drogot fecskendez magának...(a drogteszt azért azért elég messzemenőleg ki tudja mutatni)

az is egy nagy őrület, hogy valaki töménnyel lövi magát, mivel úgy ütősebb, mintha lehúzná. Csak egy ötlet...

És igen, hiába kérdezgeted, úgyis tagadni fog, itt külső segitség kell.

2009. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!