Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A panikolas hullamokban...

A panikolas hullamokban jelentkezik?

Figyelt kérdés
Nem tortenik semmi es erzem, hogy rosszul vagyok, hogy barmin bepanikolok, vagy barmi kivaltja a panikrohamot. Ez 20-30 perc mulva magatol elmulik, de fogalmam sincs miert jelentkezik. Ilyenkor a gondolataim is kuszak, mintha keszenletben lennek, hogy mindentol tartok. Ez egyaltalan panik? Mi tortenik velem? :(

2018. júl. 1. 23:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Ilyenkor tenyleg barmin. Meglatok egy not az utcan, vagy csak a teveben elhangzik egy olyan mondat ami beragad a fejembe, es azt erzem, hogy mindjart elkap a panikroham. Utana ez az allapot elmulik fel ora mulva es ujra "normalis" vagyok, nem erzem azt, hogy le van fogva az agyam, nem panikolok. Mi lehet ez? Ez ilyen? Hogy csak ugy random rator az emberre es majd elmulik, ki kell birni? Gyogyszerrel ez elmulik? Elegge meg vagyok ijedve.
2018. júl. 1. 23:31
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt sem ertem, hogy mondjuk 13.00kor ha eszembe jut valami, mondjuk ez az egesz, akkor semmi bajom. Ha 13.30kor jut eszembe akkor gorcsbe kerulok, elojon ez az allapot, a panikroham kerulget, pedig nem valtoztak a korulmenyek. Valaki segitsen. :(
2018. júl. 1. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt eveken at, gyogyszert nem szedtem. “ kibirtam” es amennyire lehet, probalok egeszsegesen elni, ez segitett rajta. Keress fel orvost, ha aggaszt a dolog.
2018. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pszichologushoz jarok. De ez panikbetegseg?
2018. júl. 2. 00:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez ilyen? Hogy ok nelkul tor ra az emberre a semmibol? Minden egyes nap?
2018. júl. 2. 00:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha jársz pszichológushoz, akkor ezt mindenképp beszéld meg vele, és kérdezz rá nála.

Ugyanis itt akárki válaszolhat, és ha te elhiszed, miközben nem az, akkor az egész dolog félrecsúszhat.

2018. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

O azt mondja, hogy ez szorongas.

Csak erdekelt masok velemenye, vagy hogy valaki elt e at hasonlot.

2018. júl. 2. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!