Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A panikroham illetve panikolas...

A panikroham illetve panikolas hullamokban tor ra az emberre?

Figyelt kérdés
Hirtelen jon vagy mindig van valami elojele? Ertem ez alatt azt, hogy latszolag ok nelkul kerulok ebbe az allapotba, ez ilyen? Ahogy jon ugyis megy egy bo 30perc mulva, es ujra normalis leszek, eltunik a feszultseg a panikolas az izgulas a panikroham kozeli allapot. Ez panikbetegseg? Vagy megbolondultam?

2018. júl. 2. 12:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy ez lenne a spontan panik? Vagy nalam keveredik a szorongasos panikkal? Mert ha ebbe az allapotba kerulok barmi felspanol, egy auto az uton is, asitozok, sehogy se jo. De nem fejlodik ki konkret panikroham, csak a "szele csap meg". De ez minden nap jelen van.
2018. júl. 2. 12:12
 2/4 anonim ***** válasza:

A panikrohamot valami kivaltja amitol panikolsz es akkor jon.

Csak ugy a semmitol nem hiszem hogy lehet panikolni.

2018. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat igazabol eszembe jut a panikroham. Hogy nem akarom ujra atelni. Es innentol ha ez beindul ez a folyamat, akkor mindentol megijedek, minden gondolatomtol, ha arra gondolok,hogy az eg kek attol is erzem, hogy kivalthatna a panikrohamot. Lehet hogy azert porgok ennyire fel mert ideges vagyok es felek es ezert kuszak a gondolataim. De eleg para.
2018. júl. 2. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Általában akkor szokott jelenkezni, ha kikerülsz a komfortzónádból, de súlyosabb esetben nyugodt körülmények közt is elővehet. Nem csak feszült érzés, konkrét fizikai panaszok. Hányinger, szédülés, fej-, gyomor-, végtagfájdalomm, Hosszabb panasz esetnén puffadás, bélgörcs, hasmenés, tartós végtagzsibbadás, stb
2018. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!